Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението на семейство Белиум :)

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 2:58 pm

Семейство Белиум живееха в широко имение със езеро.. ето какво представляваше имението
снимка от вън:
Имението на семейство Белиум :) 1086128357
а зад това голямо имение се криеше красива гледка
ето снимка и от нея :
Имението на семейство Белиум :) 145346087


Последната промяна е направена от leysy_s на Пон Дек 29, 2008 8:55 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 3:59 pm

[color=green]Имението не беше много високо, но имаше много стай Razz
ето и снимки :
Лейси макар, да живееше от доста време тук, често се губеше из коридорите
Имението на семейство Белиум :) 463602048
Имението на семейство Белиум :) 1884158024

Сега няколко снимки на кухните :
Лейси и сестра и редовно се запиляват в някоя кухня Laughing

Имението на семейство Белиум :) 1081980178
Имението на семейство Белиум :) 320304301


Последната промяна е направена от leysy_s на Пон Дек 29, 2008 8:54 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 4:21 pm

Идва ред на хола и трапезариите Имението на семейство Белиум :) 63890
Снимки :
Имението на семейство Белиум :) 281745375


На ред са трапезариите :
Имението на семейство Белиум :) 6483513
Имението на семейство Белиум :) 1829341404


Последната промяна е направена от leysy_s на Пон Дек 29, 2008 8:49 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 6:27 pm

Такам ето и стаята ми Razz Laughing :
Имението на семейство Белиум :) 591859318
Тази на сестра ми :
Имението на семейство Белиум :) 742215343
И на края на мама и на тати Razz Laughing :
Имението на семейство Белиум :) 1451424098

Белиум имаха и място за отдих, за тренировки, фитнес зала, джакузита, градини с барбекю и какво ли още не. Те имаха котки, кучета, лебеди, сови и каквото се сетите още :д
П.П. - Мързи не да поствам, ще добавя когато не ме мързи Laughing
Върнете се в началото Go down
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:30 pm

Децата бяха пристигнали и бяха пред вратите. Започнаха да оглеждат наоколо.
- Е харесва ли ви.. не е нещо особено. Wink - каза Лейси.
- Но за купони си го бива. - засмя се Бела.
Върнете се в началото Go down
Седрик Дигъри
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Седрик Дигъри


Брой мнения : 19
Registration date : 27.12.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:38 pm

-Страхотно е!-изрази мнението си и Ник.-И се радвам,че родителите ти ги няма! Laughing Ние с Бела живеем в една мрачна къща...навсякъде има прилепи...но на нея си й харесва,такава си е от малка-предпочита мрачни места...
Върнете се в началото Go down
http://galaktikforum.forumotion.net/index.htm
Bellatrix
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Bellatrix


Female
Брой мнения : 139
Местожителство : Някъде дълбоко в най-тъмната гора...
Registration date : 22.12.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:43 pm

-Прав е.-рече Бела.-Родът ни живее в имението от векове.Е,имаме история,която предпочитам да не разказвам,въпреки че мама ме кара да науча всичките ни предци наизуст.Разсърди ми се доста,когато веднъж заспах,докато тя говореше за бабата на правуйчо ми! Laughing
Върнете се в началото Go down
http://amonnschool.forumotion.com/forum.htm
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:45 pm

- Ако става на въпрос и аз бих си взела по - мрачно място..баща ми си пада по тях, но не искаше да ме плаши и взе нещо по уютно според него.. аз му казах че мен не плаши може би само гостите ми може да се изплашат. - децата се засмяха.
- Та и сестра ми замина с родителите ми.. каза че няма намерения да стой при "малчовци"... каква глупачка.. Laughing Амм.. Ник ще ми помогнеш ли за багажа? - попита момичето.
- Ам вие останалите влезте и последвайте Маргарет моята прислужница. Баща ми реши че няма да се справя сама и и плати да остане тук. Спокойно няма да ни притеснява, само ще чисти след нас, вероятно - изкикоти се Лейси.
Вратите се отвориха и Маргарет каза:
- На сам деца.. - останалите я последваха.
Върнете се в началото Go down
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:50 pm

Децата влезнаха в една голяма стая. Това беше стаята в която Лейси най - често прекарваше.
- Деца това е стаята за веселба.. така да се каже.. ако не сте уморени влезте.. от сам е бара, от другата страна е дансингът на там виждате една тераса а на там са канапетата и диванчетата. Виждате на масите вече има коктейли настанявайте се удобно ако желаете нещо само кажете. - Маргарет остави децата да се настанят и отиде на някъде.
Върнете се в началото Go down
Седрик Дигъри
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Седрик Дигъри


Брой мнения : 19
Registration date : 27.12.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:52 pm

-Да,разбира се!-отвърна момчето и взе куфара.-Никога не съм разбирал какво толкова носите вие,момичетата. scratch Аз не напълних и един куфар с вещите си.Веднъж погледнах багажа,който носеше мама-уж всичко ви е крайно необходимо,а аз като взимам само най-важното,то ми се събира в джоба.
Върнете се в началото Go down
http://galaktikforum.forumotion.net/index.htm
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:55 pm

Лейси се засмя и каза:
- Добре готови са куфарите, хмм искаш ли да ти покажа нещо забавно.. - Лейси направи дяволита усмивка и зачака отговора на Ник. През това време Тут помогна на Симс да се качи в едната спалня и да си легне.
Върнете се в началото Go down
Bellatrix
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Bellatrix


Female
Брой мнения : 139
Местожителство : Някъде дълбоко в най-тъмната гора...
Registration date : 22.12.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:58 pm

Бела влезе в къщата.Не беше виждала такова място преди.Откакто се помнеше,момичето живееше в огромното мрачно здание,приличащо повече на Азкабан,отколкото на дом.
-Великолепно е!-сподели тя с Лейси.-"Хогуортс" въобще няма да ми липсва.Ще си прекараме страхотно!
Бела внесе нещата си в най-близката стая и се огледа.Всичко обещаваше една страхотна ваканция.
Върнете се в началото Go down
http://amonnschool.forumotion.com/forum.htm
Седрик Дигъри
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Седрик Дигъри


Брой мнения : 19
Registration date : 27.12.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:59 pm

-Да,какво?-той любопитно се огледа наоколо.
Върнете се в началото Go down
http://galaktikforum.forumotion.net/index.htm
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 4:06 pm

- Знаех си че ще искаш да видиш. - Момичето хвана момчето за рака и го отведе до стълбите. после те се изкачиха направиха няколко завоя и стигнаха до една стая. Тя се намираше на последният етаж. Децата влезнаха в една голяма зала където всичко беше мрачно по прозорците имаше паяци.
- Тук всичко е мрачно виждаш скелетите, черепите камината в която има дърва а няма огън и всички страховити работи. Обикновенно тук Маргарет не смее да влиза.. страх я е това беше нещо като офисът на баща ми. От одавна не е влизано тук.. Използвам тази стая да плаша приятелите си на Хелоуин. - засмя се отново девойката..
- Та харесва ли ти.. - погледна тя към Ник. Wink
Момчето хареса стаята, но трябваше да слязат при останалите.
- Е да се връщаме при другите, вероятно ни чакат.
Те слезнаха обратно и стигнаха в стаята където бяха почти всички. Изведнъж музиката озари всичко наоколо.. Някой седяха и пиеха шейкове, коктейли други вече започнаха да танцуват.
- Като гледам май на никой не му се танцува - засмя се момичето.
- Кой изка да се разходим зад имението..? Или в парка, в Мак Доналдс просто някъде- попита Лейси.


Последната промяна е направена от leysy_s на Пон Дек 29, 2008 4:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Bellatrix
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Bellatrix


Female
Брой мнения : 139
Местожителство : Някъде дълбоко в най-тъмната гора...
Registration date : 22.12.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:02 pm

-Аз!-веднага предложи Бела.-Хайде да се разходим зад замъка.
Всички излязоха.Навън снегът проблясваше на сънцето.Бела си помисли:"Добре,че дойдохме тук".А на глас попита:
-Ти нали каза,че баща ти е направил нещо като игрище за куидич?
Върнете се в началото Go down
http://amonnschool.forumotion.com/forum.htm
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:07 pm

- Някой да е гладен ? - попита Лейси леко засмяно.
- А ето там би трябвало да е - посочи момичето и всички се запътиха към него.
- Ще летим ли ? - попита тя
Върнете се в началото Go down
Bellatrix
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Bellatrix


Female
Брой мнения : 139
Местожителство : Някъде дълбоко в най-тъмната гора...
Registration date : 22.12.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:09 pm

-Хайде...това ми е любимото занимание! Имението на семейство Белиум :) 979482 Малко е студено,ама нищо...
Върнете се в началото Go down
http://amonnschool.forumotion.com/forum.htm
Симс
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Симс


Female
Брой мнения : 449
Age : 30
Местожителство : Добрич
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:09 pm

Симон излезе от спалнята,където бе настанена.Беше в ужасно настроение.Явно слабостта бе изчезнала,но раздранзителността се бе усилила.Не й харесваше нищо тук-беше прекалено светло.Детето отиде при останалите като ги намери по музиката.Когато влезе в стаята всички я зяпнаха.
-Няма ми нищо!Не ме зяпайте така-скастри ги тя и другите отклониха погледи.Явно разбраха прекрасното й настроение.
-Та някой да иска да излезем навън?-попита отново Лейси с надеждата да разведри напрегнатата обстановка.
-Аз с удоволствие ще изляза от тук.-промърмори Симон,но всички я чуха.
-Не ти ли харесва?-попита жално Лейси
-Може ли нещо толкова светло?Това блестен на снега ми развлаи от всякъде почивката.
-Ох...Извинявай.Май беше по-добре да отидем във вас.
-Не.Ще свикна.-момичето осъзнаваше,че се държи ужасно-Хайде да излезем по-добре.Може да се разведря.-усмихна се леко изкуствено тя.
Върнете се в началото Go down
http://invierio.fantasyboard.net/forum.htm
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:13 pm

Децата погледнаха втренчено, наистина много приличаше на игрището в училище.
- Вижте каква прилика!! - извика Бела.
- Мхм и забелязвате ли всички надписи по него са свързани със Слидерин - кимна Лейси Wink
- Ако искате да яхваме метлите Laughing и да поиграем малко, времето ще мине, ще стане време за вечеря. - предложи момичето и чакаше отговорите на другите.
После си помисли "Охх знаех си че някой ще поиска да е по - тъмно, пък и глупавият ми баща го направи прекалено светло.." - намуси се момичето на мислите си..
Върнете се в началото Go down
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 10:03 pm

На децата им се спеше те си легнаха по стаите, само Лейси седеше на терасата и гледаше езерото. Всичко наоколо беше тихо, навън снегът се сипеше. Тя въздъхна и започна да си мисли "Тревожа се за Симс, какво и стана първо припадна, после избухливото и поведение.." "Дано се оправи".
Върнете се в началото Go down
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 9:09 am

На сутринта още беше тихо.. може би още всички спяха и както винаги Лейси беше при езерото и хранеше лебедите. Черни, бяли всякакви.. се спускаха към нея, тя им ронеше филийки хляб. Слънцето започваше да се показва. Лъчите му отново озариха всичко наоколо sunny Sleep
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Симс


Female
Брой мнения : 449
Age : 30
Местожителство : Добрич
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 10:01 am

Симон се събуди и се протегна.Огледа се и откри,че не е в Хогуортс.Бързо асимилира,че са във ваканция и е в къщата на Лейси.Момичето си припомни вчерашното й настроение и се надяваше да не й се сърдят много.Облече се бързо в някакви обикновнеи дрешки и излезе бързо от спалнята си.Отиде в стаята на Лейси,но не я откри там."Къде ли може да е?"-запита се девойката и се сети за езерото.На път до там срещна прислужницата на приятелката си,която й предложи закуска.
-Не ме занимавай с глупости-отвърна й грубо слидеирнката-Къде е Лейси?
-При езерото-отговори жената
-Добре.
Симон се запъти натам с елегантната си походка.Там видя как Лейси храни лебедите с толкова внимание.Колко любвеобилна беше!Даркхаус отиде при приятелката си.
-Лейси-каза тя с лек страх в гласа.Не знаеше какво ще е държанието на Белиум към нея-Ъъъ...Извинявай за вчера.Надявам се да не ви развалих деня...Просто съм малко по-странна.-оправда се тя.
Върнете се в началото Go down
http://invierio.fantasyboard.net/forum.htm
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 10:09 am

Лейси бавно се обърна към приятелката си, усмихна се и я прегърна.
- Не ти се сърдя Симс, не бих ти се разсърдила никога за нищо, ти ми стана като сестра, откакто станахме близки в Хогуортс и се радвам че си добре.
- Виж лебедите, милите същества, веднъж когато се съберат, никога после не се разделят.
- "От люлка, до гроб" - допълни Симс.
- Другите още ли спят ? Да отидем да закусим, какво ще кажеш?.. - предложи момичето Razz
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Симс


Female
Брой мнения : 449
Age : 30
Местожителство : Добрич
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 10:12 am

-Да с удоволствие ще хапна нещо.Вчера нищо не съм слсожила в устата си и стомаха ми вече е празен като шушулка-засмя се Симс
Лейси също се усмихна и двете влязоха в къщата.Отидоха в кухнята,където прислужницата стоеше.
-Какво ще желаете?-запита тя Лейси
-Закуска за нас двете.
-Какво ще желаете да ядете?
-Аз нямам притенции-обяви Симон
Върнете се в началото Go down
http://invierio.fantasyboard.net/forum.htm
leysy_s
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
leysy_s


Female
Брой мнения : 167
Местожителство : London, HeLL
Registration date : 14.11.2008

Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 10:43 am

- Охх направи нещо по - леко, все пак ще закусваме. - каза Лейси.
- Симс, как така да не пиеш кафе - засмя се момичето и двете седнаха да закусят, докато другите още хъркаха в леглата сладко сладко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на семейство Белиум :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Белиум :)   Имението на семейство Белиум :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на семейство Белиум :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Магическия свят :: Лондон-
Идете на: