Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 От къде разбрахте за Туайлайт?

Go down 
+5
Симс
Слънчо
Alice-chan
krischeto_radcliffe
Bella
9 posters
АвторСъобщение
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 8:11 pm

Въпроса си е напълно ясен,само ще ви помоля отговора ви да не е само от един/два реда,можете да опишете по-подробно От къде разбрахте за Туайлайт? 425669
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 9:49 pm

Ами бях на гости в една приятелка и се ровихме в нета...И нз и аз как открихме инфо за Туайлайт...Точно щеше да затваря прозореца аз 'и казах да го остави прочетох така нареченото резюме и реших че това ще е историята е интересна...Прочетох първата,след това открих следващите...наистина бях впечатлена...И така последваха доста безсънни нощи в ровене из нета за инфо кога ще ги има на Бг,филма и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Alice-chan
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Alice-chan


Female
Брой мнения : 218
Registration date : 12.11.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 3:50 pm

Една от сестрите ми живее в Канада и знае, че чета много..
Обеща ми, че като идва в България в началото на лятото ще ми донесе книги от Ванкувър
Хубаво де, дойде.. Края на Юни или началото на Юли, нямам спомен и ми донесе четири книги.. И едни от тях бяха Здрач и Новолуние..
Чудя се какво ще е това пък сега, съответно започнах с Новолуние май, после видях, че е втората книга и си викам на акъла-айде да почна от Здрач.. И т.н. и т.н.
Сега за Коледа ще изкрънкам майка ми за Разсъмване [Разпукваща зора не ми се нрави Laughing ] ии така..
Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Слънчо
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Слънчо


Female
Брой мнения : 180
Age : 27
Местожителство : Кърджали
Registration date : 15.11.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 4:57 pm

На мен една приятелка ми ги прати по скайпа...Първите две ,де.И аз кат' ги прочетох и...ъъъ...се вманиачих /силно казано/.
Върнете се в началото Go down
http://bestpotterfans.8forum.info
????
Гост




От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:27 pm

Еми Траяна постоянно ми говореше за Туайлайт и днес отидох у тях и го гледахме.Оказа се много интересен и през януари ше ходим да го гледаме на кино От къде разбрахте за Туайлайт? 46492
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Симс


Female
Брой мнения : 449
Age : 30
Местожителство : Добрич
Registration date : 14.11.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:31 pm

Aми...преди два-три месеца ми дадоха линк към официалният сайт ли к'вото беше и викат много яко.Там има превода-дрън,дрън!Както и да е.Започнах да чета ама го зае*ах още в началото.Гледам аз из форумите все за него приказват-не ми се чете!Влизам в скайп-само за него пишат!След време ще го прочета!Излезе филма-искам да прочета книгата преди да го гледам!И така днеска я завърших-остават ми втората и третата Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://invierio.fantasyboard.net/forum.htm
Alice-chan
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Alice-chan


Female
Брой мнения : 218
Registration date : 12.11.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 10:44 pm

Симс написа:
Aми...преди два-три месеца ми дадоха линк към официалният сайт ли к'вото беше и викат много яко.Там има превода-дрън,дрън!Както и да е.Започнах да чета ама го зае*ах още в началото.Гледам аз из форумите все за него приказват-не ми се чете!Влизам в скайп-само за него пишат!След време ще го прочета!Излезе филма-искам да прочета книгата преди да го гледам!И така днеска я завърших-остават ми втората и третата Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

И четвъртата и петата ;DD
А и.. Ако става дума как сме научили за филма - от официалния свят?! Сайт* xDDD (:
Върнете се в началото Go down
Кат Престън
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Кат Престън


Female
Брой мнения : 52
Age : 33
Местожителство : Finestland
Registration date : 17.11.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 11:41 pm

Първото нещо, което видях беше това: When you can live forever, what do you live for?. Съответно стана ми интересно от къде е и се порових малко. След това видях официалния сайт - форум. Измъчих няколко човека да ми пратят Здрач. Някъде около 5-6 дена въобще не ми се захващаше да я чета, ама една вечер реших само да надзърна за какво става въпрос. Прочетох няколко страници и се изгубих... за 3 дена прочетох първите две книги и сега чета трета, но с удоволствие чакам да се появи и на бг, защото някои неща много много не ги разбирам, пък и друго си е да четеш на родния ти език...
Върнете се в началото Go down
http://finestland.rpg-dynasty.com
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 3:55 pm

Това беше през лятото. Бях в Италия. Помня, че беше след обяд и с братовчедка ми (Джесика Скот от форума) бяхме отишли до един супермаркет да пазаруваме. Аз също много обичам да чета и както си вървя, зяпам списанията и книгите и видях някакво списание, само за фентъзи филми и игри. Купих си го и веднага като се прибрах, започнах да го чета, или по-точно да го разглеждам и да се мъча да чета, защото не мога да чета на Италиянски... scratch Първите няколко страници бяха за Хари Потър, после Властелина на Пръстените и Ерагон...накрая имаше за някакви игри и на последната страница имаше инфо само за Здрач. В началото не се заинтересувах много, но когато се прибрах в България, влязох в един форум и видях, че има много фенове. Беше ми много трудно да си спомня какво беше, но накрая се сетих. Разрових се из Гугъл и потърсих малко инфо. После Крисито ми прати фен преводите и т.н. Razz
Върнете се в началото Go down
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 3:49 pm

Ми видях една реклама на книгата . Купих си я и я прочетох за двадена .
Зарибих се и гледах филма .Почнах да тегля картинки и клипчета.
Да правя клипчета и да гледам направини.Влюбих се в героите.
Върнете се в началото Go down
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 8:03 pm

Eми luna_lovegood ми каза там нещо за "Здрач", че ще ходи на кино да го гледа.И аз и викам нали да отидем двете за да не и е скучно и за да разбера за какво става въпрос.На следващи ден в училище една моя съученичка носеше книгата.Ама самата обложка ми грабна погледа и аз нз защо.Както и да е така и не отидох да гледам "Здрач" ама книгата си я прочетох!
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





От къде разбрахте за Туайлайт? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: От къде разбрахте за Туайлайт?   От къде разбрахте за Туайлайт? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
От къде разбрахте за Туайлайт?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» От къде разбрахте за форума?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Свободна зона :: Филми :: Тwilight-
Идете на: