Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой герой бихте изиграли най-добре?

Go down 
+7
Bellatrix
Джесика Скот
luna_lovegood
nimphadora_tonx
Нейтън Скот
krischeto_radcliffe
Spunk
11 posters
АвторСъобщение
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПон Ное 24, 2008 8:25 pm

Споделете (:
Визия?Характер?Изобщо защо мислите,че ще изиграете дадения герой най-добре (:
Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeВто Ное 25, 2008 9:53 pm

Ами мисля че Бела...Вече обясних защо се оприличавам на нея в другата темичка...Няма да повтарям причината е същата ;]]
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 10:45 pm

И аз съм Бела.
Интересно защо... майка ми,МАЙКА ме пита `това ти ли си` като гледам снимки на Кристен.Иначе... за характера ще кажа в др-та тема.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 3:35 pm

Най-добре бих изиграл Емет! Кой герой бихте изиграли най-добре? 931139
Върнете се в началото Go down
nimphadora_tonx
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
nimphadora_tonx


Female
Брой мнения : 130
Age : 31
Местожителство : София
Registration date : 13.11.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 6:19 pm

Предполагам,че ще най-добре ще изиграя ролята на Алис (или поне ми се иска)
Върнете се в началото Go down
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПет Фев 06, 2009 7:07 pm

Ми мисля , че най - добре бих изиграла и аз Алис!
Кой герой бихте изиграли най-добре? Alice01td4
Върнете се в началото Go down
Джесика Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Джесика Скот


Брой мнения : 44
Registration date : 27.12.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeСъб Фев 07, 2009 3:30 pm

Най добре бих изиграла Розали.
Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 12:54 am

Бела...със сигурност...Толков амного си приличаме по характер,начин на мислене и т.н.,че не мога да си представя да изиграя друг герой толкова добре ;]]
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Bellatrix
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Bellatrix


Female
Брой мнения : 139
Местожителство : Някъде дълбоко в най-тъмната гора...
Registration date : 22.12.2008

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 3:05 pm

Виктория може би.Не че много си приличаме на външен вид,може би малко,но за тази роля бих дала всичко,наистина всичко.Казвали са ми,че имам талант за актьорска професия,въпреки че аз смятам да ставам писателка или журналистка...та по темата.Смятам,че бих се справила добре с нейната роля,защото...ако някой ми предложи такава роля...аз бих дала всичко от себе си.
Върнете се в началото Go down
http://amonnschool.forumotion.com/forum.htm
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПон Мар 09, 2009 7:19 pm

Ами може би най-добре ще изиграя Розали ... макар че би ми се искало да изиграя Алис защото с нея имам повече прилики и по характер и външен вид, но с Розали ще се справя по - добре.
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
BarbieWantsToBeMe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
BarbieWantsToBeMe


Female
Брой мнения : 56
Age : 30
Местожителство : Lo0к BehInD y0u.. I'м тhеRе.. [!!] ..
Registration date : 20.02.2009

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeНед Юли 26, 2009 11:54 pm

Значии..
Мисля, че бих се справила с изиграването на три от героините в Здрач:
1. На Алис: С нея си приличаме и по характер и на външен вид.. Просто мисля, че бих я изиграла много добре.. Толкова е сладурска тази роляя.. Това е ролята, за която мечтая.. Кой не би мечтал да играе страхотно момиче, намерило любовта в лицето на сладур като Джаспър.. Кой герой бихте изиграли най-добре? 566705 Кой герой бихте изиграли най-добре? 566705 Кой герой бихте изиграли най-добре? 566705
2. На Бела: На външен вид не си приличаме толкова и мисля, че характерът ми е по-силен от нейния.. Ноо я разбирам.. е не напълно.. Честно казано - много пъти ми се искаше да я ударя, докато четех книгите, особено Затъмнение.. Разбирам мисленето й от части.. Приличаме си по някои части от характерите ни и по това че само се спъваме.. xD .. Пък и тя изживава перфектната романтична история, наситена с екстремни премеждия за разнообразие (без тях накъде.. как би оценил/а всичко, което имаш, докато не си на косъм да го изгубиш.. жестоката истина..).. ии разбира се - с перфектният с главно П.. Бих взела тази роля доста при сърце.. Кой герой бихте изиграли най-добре? 566705 Кой герой бихте изиграли най-добре? 566705
3. На Розали: На външен вид нямаме почти нищичко общо.. Тя е руса, аз съм чернокоса.. и т.н... Но пък понякога съм гадна повърхностна кучка.. Малко прилика с нея има май, а??.. Много бих се кефила и на тази роля обаче.. Кой герой бихте изиграли най-добре? 566705
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen




Брой мнения : 14
Registration date : 24.07.2009

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeСъб Авг 01, 2009 1:31 am

Алис! Приличаме си ужасно много по характер. Но пък бих се радвала да играя Белла и да целувам толкова пъти Роб! А ако бях момче май Едуард, пак заради характера.
Върнете се в началото Go down
Кейти

Кейти


Female
Брой мнения : 15
Registration date : 01.10.2009

Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 5:46 pm

Мезнам може би момичетата от сем. Кълън.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой герой бихте изиграли най-добре? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой герой бихте изиграли най-добре?   Кой герой бихте изиграли най-добре? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой герой бихте изиграли най-добре?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Свободна зона :: Филми :: Тwilight-
Идете на: