Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Перон 9 ¾

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:17 pm

Тук ще се събират всички ученици,преди влака да е тръгнал!
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Кияра Дърнс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Кияра Дърнс


Брой мнения : 69
Registration date : 11.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 12:14 am

Кия се беше запътила към влака тя само трябваше да премине бариерата.Тя се раздели с майка си и взе куфарите и совата си след това тя и брат й се запътиха към влака.Кия беше идвала няколко пъти с брат си.Тя възкликна:
-Даниел нали не сме забравили нещо от багажа.
-Не Кияра хайде тръгвай искам да видя приятелите си.-отвърна той.
-Я не ми дръб такъв тон се пак съм ти сестра.-отвърна Кия и се усмихна.
-Е да ама аз съм ти брат и мога да ти казвам каквото си искам ,а и съм по голям от теб.Майка ни каза да те наглеждам.-с висок тон отговори Дани на Кия.
Кияра промъвмори нещо и се запъти към влака за да не закъснее. Даниел мина първи след това и тя.Кия беше в доста голямо очакване тя нямаше търпение да се качи на експреса за Хогуортс .Даниел се запъти тя се поогледа и тръгна да влиза в влака за училището....


(Пиша го сега ,защото утре може и да не съм на компа.)


Последната промяна е направена от Кияра Дърнс на Съб Ное 29, 2008 11:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Симс


Female
Брой мнения : 449
Age : 30
Местожителство : Добрич
Registration date : 14.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 10:53 am

Симон и Робърт Даркхаус се магипортираха в обичайната барачка.Няколко пъти,момичето беше идвало тук и не бе изненадано.Двамата се поизтупаха и излязоха.
-Сега само трябва да минеш-заговори бащата,но беше прекъснат от Симон.
-Даркхаус,това ми го обяснява вече.Поне 20 пъти.
-Добре де,Симон!-възкликна мъжа радващ се на дъщеря си.
-Аз няма да мина с теб.Ще привлечем много погледи.И...позволявам ти да си криеш фамилията ако решиш.Ако искаш казвай друга.
-Лъжата все някога ще излезе наяве.Пък и...аз не се срамувам че съм Даркхаус,аз съм горда.
-Нали знаеш,че ако нямахме пари,щях да съм в Азкабан?
-И какво от това?Няма нужда сега да правя любовни обяснение колко много те обичам,нали?!-възкликна детето.
-Е,щом не желаеш-подсмихна с емъжът,нно Симс не постъпи така.
-Е,чао,Даркхаус!Ще се видим скоро.
Мъжът кимна.
-А може ли да прегърна дъщеря си за последно?Ако желаеш повече няма.Просто сега няма да има кой д ами взривява стаите.
-Оф...мразя прегръдките.Ръкостискане?
-Може...-въздъхна мъжът и подаде ръка на дъщеря си.-Беше ми приятно да живееш при мен.
-Ама аз ще се върна-каза сурово дъщерята
-Е...ще бъде след много време.
-Ох...не знаех че си толкова мелодраматичен.
-Млъквам-засмя се мъжът.
Двамата се спогледаха за последно и момичето премина през бариерата.Озова се пред дълъг червен влак.Момичето не погледна напред.Всички я зяпаха-беше прекалено късо облечена,но ако някой от жиееше в замък като техният-в който винаги е студено.Е,наистина Даркхаус харесваха студа.Нямаха проблем с това.Детето не знаеше защо всички зяпат.Докато вървеше към влака чу някакъв мъж да приказва на жена си и детето си.
-Това е дъщерята на Робърт Даркхаус.Сине,не се събирай с нея.
Момичето не им обърна внимание.Нямаше да й пука дори никой да не приказва с нея.Това може би щеше да й хареса.Малката влезе във влака,но едва качваше куфарите.
-Да ти помогна?-предложи някакво момче с очила и къса прическа на иглички.Симон го изгледа странно със студените си очи.
-Мога и сама-отвърна след няколко секунди момичето.Момчето сви рамене и отиде нанякъде."Сякаш съм бебе"-ядоса се Симс и от яростта си успя да издърпа багажа си горе.
Върнете се в началото Go down
http://invierio.fantasyboard.net/forum.htm
Alice-chan
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Alice-chan


Female
Брой мнения : 218
Registration date : 12.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 2:33 pm

Колата на Потър спря. От нея изскочи Едуард, дърпайки Рей, която пък бе здраво хванала Рейчъл.
- Стига си ми разтягала ръкава, де - подкачи я Потър.
- Хубаво де, пускам те..
При тези думи Максуел се подхлъзна и се люсна по корем на земята. В същия момент Ерик, който слизаше от колата, стъпи върху главата 'и..
- Itai itai itai itaiii ['itai' - 'ау' на японски :}} ] - кресна Рей и размаха ръце и крака във въздуха.
- Застанал си върху нея - ухили се Рейчъл и посочи под краката на момчето.
- Оу..
- Извинен си - потърка глава Рейвън.
- Какво правим сега? - попита Ед, загледан в някакво малко детенце, усилено ронещо сълзи.
- Казваме "чао" на Хари и се омитаме^^ - отвърна ухилена Рей.
- Говорим за вълка, а той - в кошарата - посочи Рейч зад хърба на Максуел.
- Е.. Нервни ли сте? - попита Хари, намествайки очилата си.
- Не - отвърнаха едновременно Потър и Максуел.
- Да - бяха отговорите на Ед и Ерик.
- Няма от какво да се притеснявате - приготви се за поредната лекция магьосникът. - Това се първите ви стъпки..
- ЪЪЪ.. Господин Потър, ние трябва да тръгваме, да си намерим места във влака и тъ нъ.. - замънка Рей.
- Така е, татко, много неща трябва да свършим.. - заекна и Рейчъл, като се надигна на пръсти и целуна Хари по бузата.
- Добре.. На добър път! - изпрати ги с усмивка Потър. - Да ми пишете, когато стигнете до замъка.. Момчета, вие също!
- Да, ще го направим непременно! - закима Ерик.
- КЪДЕ МИ Е СКЕЙТБОРДА?? - изнервено се заоглежда Рей.
- В ръката ти - посочи Рейч.
- Какво правим? - попита Едуард.
- Минаваме през стената.. - поясни Рейчъл и четиримата, уж небрежно, се облегнаха на тухлената стена и се озоваха от другата страна..
Върнете се в началото Go down
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 3:10 pm

Ученици постоянно изскачаха като из нищото и с бърза крачка вървяха към червеният влак,който не спираше да пуфти.Професор Самърсон трябваше да проверява дали всички ученици,които присъстват в списъка за тази година,се качват във влака,както и да даде инструкции!
-151,152,153,154 .. - проеше тя припряно и подбутваше децата навътре!
След като всички бяха вече влезли във влака,учителката отново заговори:
-Моля за тишина!-всички млъкнаха и впериха очи в скулестото и лице-Ще се наложи да ме изслушате .. Ще получите инструкции.Моля всеки от вас да влезе в някое от купетата,там да остави багажа си и да се отпусне одобно докато не пристигнем в замъка.Количката с храната идва по-късно,за тези които са огладняли.Към шест и тридесет ще се намираме в "Хогуортс".През пътуването ще помоля,никой да не напуска купетата,освен при .. нужда!
-Значи можем да гледаме през големите стъкла на влака?-прекъсна я едно малко русо момиче
-Не!-отсече Самърсон-Имам предвид друга нужда-всички се разсмяха,а тя се изкашля силно,за да въведе ред отново-Никакво напускане,казвам отново.Имате си прозорци в купетата!
-Верно ли е,че вие сте една от учителките?-запита високо момче
-Да!Надявам се да нямаме проблеми и да се разбираме.Сега .. без повече въпроси,ако обичате,директора на замъка ще ви усведоми за каквото се интересувате,когато пристигнете!А,и да не забравя-без никакви магии,за първокурсниците.Във влака пътуват и ученици от други курсове,така че ако имате проблем,се обръщате към мен.Аз ще съм в Купе №1 с някои от останалите учители!Ако нямате още въпроси,миля че можем да потегляме.А сега.. всички в купетата!
Отново настъпи суматоха,врати започнаха да се блъскат,но скоро всичко утихна-всички бяха заели местата.Влака нададе силен 'рев' и Експрес "Хогуортс" отпътува!
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:47 pm

Постепенно експреса започна да забавя ход и скоро спря съвсем.Вратите на купетата се отвориха,отново с шумно блъскане и скоро учениците се събраха в коридора.
-Пристигнах ме!Четвърти,Пети,Шести и седми курс да тръгват след Филч,а първи,втори и трети-след мен и Хагрид-оповести Самърсон и насилствено се усмихна на децата.Отново настъпи суматоха.Всички започнаха да се придвижват бавно към изхода.
-Чакайте,чакайте!-развика се Самърсон и побърза да спре тълпата,която бавно се изнизваше-След като излезете,ще се качите в лодки,които ще ви отведат до замъка.В шест лодки-първи курс заедно с мен,а с останалите-Хагрид.По-горните курсове,ще се качат на каляските.Ясно?
Всички кимнаха и професоката се отмести,за да могат да излязат.
Филч пое горните курсове,като тръгнаха по по-широката пътека,а Хагрид и Самърсон вървяха с два големи фенера към езерото.Зад тях се чуваше шушукане-някои се притесняваха,други пък нямаха търпение да стигнат в замъка.
Не след дълго,вече бяха стигнали до езерото с лодките и всички се качиха,като бавно заплуваха към "Хогуортс",който в далечината едвам се виждаше ...


Код:
Към всички:Ако искате пишете как се изнасяте от купетата набързичко ;]
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Симс
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
Симс


Female
Брой мнения : 449
Age : 30
Местожителство : Добрич
Registration date : 14.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:19 pm

Симон и Кейтлин слязоха бавно от влака.От време на време се споглеждаха.От страх!?Не...Със сигурност не беше това.Любопитство!?Е,може би...Симс искаше да види как ще си прекарва времето там.Може би вече бе намерила човек,с който ще може да обсъжда неща от ежедневието.Ако искаше да ги споделя изобщо.Някои от учениците ги зяпаха.Явно нямаше много слидеринци,но за това пък Симон забеляза,че има доста грифиндорци.Доколкото знаеше от баща си,те не й допадаха,но не си направи прибързани изводи.Робърт Даркхаус не я беше напълнил с предубеждения.Беше я оставил сама да си избере компанията...Както бяха направили и неговите родители.Първокурсниците стигнаха до лодките си.Кейтлин и Симон бяха в една лодка.Но сами...Може би бяха малко плашещи.Двете не разбраха защо,но явно нямаха нужда от друга компания.
Върнете се в началото Go down
http://invierio.fantasyboard.net/forum.htm
Klerian_diamond
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Klerian_diamond


Female
Брой мнения : 80
Registration date : 13.11.2008

Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 8:25 pm

Когато Клер слезе се огледа.
- Търсиш ли някого? - попита Рей
- Ами всъщност да. Не дойде в купето. Дано да ене изпуснал влака.
- Ооо, значи е момче.-попита той с мазна усмивка
- И какво толкова?
Малко след това някой извика името на Клериан. Тя се обърна рязко и се затича. Всички се зачудиха накъде отива, докато не видяха че спира пред някакво момче, доста по-високо от нея. Явно бе по-горен курс. Тя го прегърна.
- Къде по дяволите беше? - попита го тя
- О, Клер! И аз се радвам да те видя. Ами изпуснах влака - каза той виновно.
- Пак ли? Колко пъти станаха вече да закъсняваш от лятото?
- Ами .......... Изгубих им бройката.
- Добре. Няма значение.
- Нали не ми се сърдиш Джейд?
- Не, разбира се. Нека отидем при другите.
........................................................................
- Хора, това е Джейсън. Джейсън това са моите приятели - Бела, Рейчъл, Джес, Кияра, Даниел, Едуард, Ерик и Рейвън.
- Приятно ми е.
- Ти ли си гаджето на Клер? - попита Едуарт
- Ами ..... Да, аз съм. Ако няма някой друг.
- Какво те засяга Едуарт?
- Нищо. Кой курс си?
- Едуарт! - скастри го момичето.
- Няма нищо Джейд. Ами 3 курс съм
- Не знаех за това твое име. - каза Рейчъл
- Всъщност никой не знаеше. - каза леко виновно Алеа
Настъпи няколкоминутно мълчание, нарушено от .............
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Перон 9 ¾ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Перон 9 ¾   Перон 9 ¾ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Перон 9 ¾
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Магическия свят :: Перон 9 ¾-
Идете на: