Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Урок №1 - Характерните заклинания [Буква "А"]

Go down 
+4
leysy_s
Нейтън Скот
Симс
Bella
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
LOve IS liFE
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс



Female
Брой мнения : 5
Age : 30
Местожителство : In my lovely home!:D
Registration date : 04.12.2008

Урок №1 - Характерните заклинания [Буква "А"] - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок №1 - Характерните заклинания [Буква "А"]   Урок №1 - Характерните заклинания [Буква "А"] - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 06, 2008 4:04 pm

Всички около Виктоар се пробваха да изпълнят заклинанията.Самата тя беше много нервна.Всеки път щомз някой не успееше и стомаха й се свивашелДосега бе използвала пагийте само за забавлениелИзведнъж се сети за момчето,което й беше погало 11 години да разбере що за дарба имат и дваматал То беше от друг дом и с 3 години по-голямо.Реши ,че ще е срамно да не се пробва и той да разбере че напразно й е помагал.Отиде при госпожата и я помоли да пробва.
-Рьзбира се-каза учителката.
-Ами ,ако се...изложа?
-Нама нищо.Нали за това сме тук-да се научим да не правим грешки-окуражи я преподавателката.
Застанах отпред и се огледах за предмет. Забелязах чантата на Нейтън и се съсродоточих.Тихо изрекох"Акцио чанта".
Зарадвах защото я видях да се приближава към мен.Почти веднага обаче радостта ми се изпари защото видях ,че Нейтън се смръщи.Първо погледнах към госпожата ,която ми кимна и поле върнах чантата на Нейтън,извинявайки му се...
Върнете се в началото Go down
 
Урок №1 - Характерните заклинания [Буква "А"]
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Урок №2 - Характерните заклинания [ Буква "Б"]
» Магии и Заклинания
» КНИГА "Куидичът през вековете"
» [игра] Познаваш ли героите от "Здрач" ?
» Урок №1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Учебните предмети :: Вълшебство-
Идете на: