Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 www.HpMagicWorld.forumi.bg

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
^^^Sweet Death^^^
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
^^^Sweet Death^^^


Female
Брой мнения : 63
Age : 34
Местожителство : ~ В света На Магията ~
Registration date : 08.11.2008

www.HpMagicWorld.forumi.bg Empty
ПисанеЗаглавие: www.HpMagicWorld.forumi.bg   www.HpMagicWorld.forumi.bg Icon_minitimeПет Дек 05, 2008 8:26 am

Приятели, много мислих и смятам, че е време да направим нещо за да си върнем стария форум!Всички които преди бяха там се запознаха с нови, чудесни хора както и аз се запознах с три прекрасни момичета.Мсиля си от доста време, че ако всички които бяхме в предишния форум се съберем и напишем имейл до тези тъпанари от forumi.bg може и да постигнем нещо относно форума, защото както е казано: - НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА!, а аз наистина си го обичах онова форумче.Ако искате да се съберем и да напишем имейл заедно, като едно цяло пишете тук. Smile Сега ви пожелавам приятно прекарване и специални поздрави пращам на админката! jocolor
П.П. Който иска може да ми пише по скайп michelle_knl но да пише в пълномощното, че е от този форум иначе няма да разбера. Embarassed
Върнете се в началото Go down
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

www.HpMagicWorld.forumi.bg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: www.HpMagicWorld.forumi.bg   www.HpMagicWorld.forumi.bg Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 12:15 am

Ми аз не знам какъв е бил стария форум ма тоя е супер
Върнете се в началото Go down
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

www.HpMagicWorld.forumi.bg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: www.HpMagicWorld.forumi.bg   www.HpMagicWorld.forumi.bg Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 4:17 pm

Не че знам какъв е бил преди и не че не ми харесва в момента но бихме могли да го направим още по - оживен...предполагам!!
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





www.HpMagicWorld.forumi.bg Empty
ПисанеЗаглавие: Re: www.HpMagicWorld.forumi.bg   www.HpMagicWorld.forumi.bg Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
www.HpMagicWorld.forumi.bg
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Свободна зона :: Други дискусии-
Идете на: