Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

За куидичните мачове Empty
ПисанеЗаглавие: За куидичните мачове   За куидичните мачове Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 8:13 pm

Ето и начина по който ще се провеждат куидичните мачове.Моля да се спазват!Всеки играч от отбора е ЗАДЪЛЖЕН да присъства на мача и да пише в съответната тема!!

Мача се разделя на две части.Във всяка част всеки един играч трябва да напише по един пост.Във втората част се преминава чак когато всички са писали по един пост и от двата отбора.В първата част снича може само да се види,но не и да се проведе гонитба.Във втората част вече се провежда гонитба,но хващането му зависи от админите,които ще решат кой е победител в мача.Един мач се играя една седмица.Ако втората част не се завърши за това време се брои кой от двата отбора има повече поста и той побеждава.Ако е завършена се броят точките за всеки отбор.Ако са равни се прави анкета,в която ще могат да гласуват само другите три дома и учителите.Който отбор има повече процента,той е победител.Ако единия отбор има четири последователни поста мача се прекратява и се обявява служебна победа.Когато някой се заеме да пише пост е добре първо да напише нещо от рода на "пиша".Ако до три часа не е постнал си изгубва правото и трябва да пише чак след някой друг.

Това са правилата за всеки играч по отделно:

Биячи
Имат право да описват удари с блъджър на играч,но без да пишат,че е отпаднал от играта по някаква си причина.Имат право да описват най-много един гол в противниковите голови стълбове,но не от тях,а от гончия

Гончия
Гончиите могат да описват най-много 5 гола за своите.Имат право да отбелязват травми от блъджър,но да се спират до "заради удара гончията Коко изтърва куофъла",а не "ръката му се счупи и той залитна..."

Пазач:
Има право да пише как спасява удари,има право да пише до 3 гола,вкарани от неговия отбор и колкото иска спасени или неспасени удари.Няма право да описва травми от удар с блъджър,а само преследването

Търсач
Неговата дейност е да търси снича.Не може да отбелязва нито голове,нито удари с блъджър.Във всеки момент може да пише,че е видял снича,но чак когато се определи кой е победител,тогава може да пише,че го е хванал.