Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението на семейство Скот

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 5:53 pm

Имението на семейство Скот Elev_lr9138_DrakewoodManor_550

Имението на семейство Скот Bedroom4-main_Full
Спалнята на Лукас и Джесика Скот

Имението на семейство Скот Juvenile-z-bedroom-set
Спалнята на Нейтън

Имението на семейство Скот Bedroom_Sets1
Спалнята на Джесика (младши)

Имението на семейство Скот Garden_main
Градината

Имението на семейство Скот Livingroom06-06
Всекидневната на Първия Етаж

Имението на семейство Скот 1large
Басейнът

Имението на семейство Скот Livingroom_night
Всекидневната на Втория Етаж

Имението на семейство Скот Post-29-1213908503
Спалнята за гости

Имението на семейство Скот Library4
Библиотеката

Имението на семейство Скот Kitchen1
Кухнята

Имението на семейство Скот Dining-room_2
Трапезарията

Имението на семейство Скот Bathroom-window-treatments-2
Банята


Последната промяна е направена от Нейтън Скот на Пон Дек 29, 2008 7:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 3:43 pm

Нейтън и Джес вървяха по дългата алея, към имението. Имението им не беше нито много голямо, нито много малко. Никой не продумваше и думичка.
-Вече ми липсват всички! -каза изведнъж Джесика
-Спокойно сестричке. Утре Фреди и Шпроте ще дойдат. -каза Нейтън с огормна усмивка на лицето. Пред къщата ги чакаше майка им.
-Здрасти, мамо! -каза Нейтън и прегърна майка си.
-Как сте? -попита майка им с широка усмивка на лицето.
-Ами добре... -отвърна Джесика... -Къде е татко?
-О...ами той замина вчера. Ще се върне довечера. -усмихна се Джесика(майката)

Върнете се в началото Go down
Джесика Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Джесика Скот


Брой мнения : 44
Registration date : 27.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:34 pm

-Много ми липсваше,мамо.-каза Джес и прегърна майка си,след което се качи в стаята си,за да остави куфарите си.
Стаята и не се беше променила.Момичето отвори прозореца,за да може да навлязат слънчевите лъчи.''Какво ли прави сега Фред?''питаше се тя.Момичето подреди дрехите си и останалите си неща,след което легна на леглото за да си почине.
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 5:40 pm

-Харесва ли ти в Хогуортс, Нейт? -попита го майка му, когато влязоха в къщата.
-Да, много ми харесва. Поканих приятелите си да дойдат тук. Приятелката ми иска да се запознае с теб.
-Добре, аз също много ще се радвам да се запозная с нея.
Вратата се отвори и вътре влезе Лукас.
-Здрасти татко! -каза Нейтън
-Оо, здрати синко...до кога ще е ваканцията? -усмихна се баща му
-Ами...за жалост ваканцията ще е малка, скоро ще съм на училище отново.
Джесика слезе по стълбите и се хвърли на врата на баща си.
Върнете се в началото Go down
Джесика Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Джесика Скот


Брой мнения : 44
Registration date : 27.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 7:08 pm

-Радвам се да те видя,тате!-прошепна му момичето.
-И аз се радвам да те видя,миличка.Е,хареса ли си някой?
Джесика се изчерви от думите на баща си,и в съзнанието и отново изникна образ на Фред.
-Ами,има едно момче.Той скоро ще дойде.-отвърна му тя
-Добре,искам да се запозная с него!-каза и Лукас
-Време е за вечеря.-извика майка им,и всички отидоха в трапезарията,където масата беше отрупана с най-различни ястия.
Вечерята продължи дълго.Никой не казваше и дума.
-Много съм изморен,мисля след малко да си лягам!-каза Нейтън-Утре ще с Джес ще отидем да вземем Шпроте.
-Аз също съм много изморена,и също мисля да си лягам.-отвърна му Джесика
След малко двамата се качиха по стълбите и отидоха в спалните си...
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 7:35 pm

Нейтън влезе в стаята си. Момчето включи компютърса си. Не след дълго се измори на пълно и си легна. Той започна да си мисли за Шпроте. Беше прекарал половин ден без нея, и много му липсваше. Какво ли правеше тя сега, дали си мислише за него. ''Ох, нямам търпение да стане утре, за да я видя'' каза си момчето и започна да се смее на себе си. Не след дълго той се унеси и заспа.

***


Нейтън се събуди. Момчето погледна към часовника на нощното си шкафче и видя, че е девет часа. Рейвънклоуецът стана, облече се и слезе долу, където сестра му говореше по телефона.
-Добро утро! -каза сънено той и си взе една кифличка. -С кой говорише, Джес?
-С Фреди...каза, че утре ще дойде! -зарадвано каза момичето.
-Ахаха...след малко ще отидем за Шпроте...нямам търпение да я видя!
-Знам...личи си!
Лукас седна при тях на масата, като си напълни голяма чаша с кафе.
-Добро утро, деца! -каза им той -Нейт, кога ще отивам да вземем приятелката ти?
-Когато искаш, татко! -отвърна му момчето.
-Е, хайде да тръгваме тогава!
-Изчкайате да отида да се преоблека, не приличам на нищо... -каза Джесика.
След малко момичето се върна. Тримата се качиха в колата, а Нейтън подаде листчето с адреса на Шпроте.
Върнете се в началото Go down
nimphadora_tonx
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
nimphadora_tonx


Female
Брой мнения : 130
Age : 31
Местожителство : София
Registration date : 13.11.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 8:47 pm

И така колата спря пред голяма алея и на вратата се показа млада дама.
-Нейт,не ми каза,че имаш и друга сестра - намуси се Шпроте
А Нейт се засмя
-Това е майка ми - отговори той
-Много е красива - възхити се момичето
-Хей,вие двамата,да слизаме.Нали няма цял ден да седите тук и да обсъждате мама? - подметна Джес
-Неее - отговориха и двамата

-Здравейте,госпожо Скот
-Ооо,миличка,наричай ме Джесика.А ти трябва да си Шпроте
Момичето кимна
-Е,хайде, да влизаме - подкани младата дама
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:52 pm

Нейтън и останалите влязоха в къщата. Лукас взе куфарите на Шпроте и ги остави в стаята за гости.
-Ще ме разведеш ли из къщата, Нейт? -попита Шпроте. -Много е хубава, и искам да разгледам всичко на около.
-Добре, хайде да вървим, от къде искаш да започнем първо? -попита Нейт
-От къде искаш!
-Ами, аз предлагам като за начало да ти покажа спалнята си. -започна да се смее Нейтън, а след него и Шпроте.
Двамата започнаха да се изкачват по стълбите за втория етаж, където бяха спалните на Джесика и Нейтън. Рейвънклоуецът отвори вратата към спалнята си, където както винаги беше много разхвърляно.
-Имаш хубава стая. -каза Шпроте
-Малко е разхвърляно, но аз съм свикнал така. -започна да се смее Нейтън, след което седна на леглото си, а Шпроте седна до него.
-Така не успя да се запознаеш с брат ми Бил. Сигурна съм, че щеше да те хареса.
-Съжалявам и аз исках да се запозная с него, жалко, че го нямаше. И аз много исках да се запозная с него, но имаме още много време. -каза Джеймс. -Е, хайде да продължим с останалата част от къщата, или искаш да останем тук?
-Имаме доста време да се усамотяваме! -започна да се смее Шпроте и го целуна по устните... -Но...искам да разгледам останалата част. -довърши тя, и го дръпна от леглото.
-А...къде искаш да останеш? -попита Нейт -В стаята за гости...или ако искаш може да останеш в моята стая.
-Нейт...не мисля, че е добре да оставаме в една стая, докато съм тук. -каза Шпроте -Съжалявам, но още е много рано...надявам се, че не се сърдиш?
-Не, няма проблем... -започна да се смее Нейтън, след което я прегърна и я разведе из останалата част на къщата.
-Къде отиваме? -попита Шпроте
-Това е стаята на Джесика. -отвърна и Нейтън като отоври съседната врата. -Не ми дава да влизам много в нейната стая..
-Харесва ли ти стаята ми Шпроте? -попита Джесика, която дойде.
-Да, много е хубава. -отвърна и другото момиче.
-Моята е най-хубава.. -започна да се смее Нейтън
След като разгледаха и останалите стаи в къщата, двамата излязоха в двора.
-Уоу...имате прекрасна градина. -възкликна Шпроте
-Много ми харесва да прекарвам времето си тук. -отвърна и Нейтън с усмивка.
Градината беше много голяма, и малко отдалечена от имението. Двмата вървяха прегърнати в градината и разговаряха за най-различни неща.
-Ето го и басейнът, когато бях малък не излизах от там. -започна да се смее момчето. -Иска ми се и сега да вляза, но е много студено.
Шпроте му се усмихна и изведнъж го бутна във водата, но Нейтън я повлече със себе си.
-Оооо, и ти идваш! -започна да се смее той.
-Ох, студено е! -извика Шпроте.
-Деца...време е за вечеря! -чу се гласа на Джесика.
-Е, хайде да вечеряме, че съм много гладен. -каза Нейтън и двамата отидоха в трапезарията, където се беше събрало цялото семейство.
-Нейт, браво на теб, че си станал капитан на отбора по куидич. Много се радвам, и аз бях капитан, когато учех там. -каза баща му. -Надявам се да спечелите купата по куидич.
-Аз също се надявам, но нямаме пълен отбор, което може да се окаже проблем. Слидеринци имат пълен отбор.
-Спокйно, все някога ще се събере пълен отбор.
-Дори и да не спечелим купата по куидич, може да спечелим купата на домовете, защото за сега Рейвънклоу имат най-много точки. Лично аз наваксах с последните домашни, и имам много добри оценки, надявам се и за напред да е така. -каза и Джесика.
-И аз много се надявам да спечелим купата на домовете. -изрече Шпроте и се усмихна.
След вечерята Джесика и Лукас отидоха във всекидневната.
-Аз мисля да се качвам в стаята си, защото ми се спи. Искате ли утре да се разходим из Лондон? -попита Нейт
-Да, аз съм съгласна. -каза Шпроте
-Аз също! -намеси се и Джесика
-Е, хайде лека нощ! -отвърна им Нейтън, след което целуна Шпроте и се качи в спалнята си.
Момчето легна на леглото си, изведнъж през очите му онтново се показа ужасяващата гледка, която беше виждал преди. Навсякъде имаше трупове, Хогуортс беше в пламъци. Хората пищяха...беше ужасно.
Момчето се стресна и се събуди, беше сънувал отново този ужасен сън. Той погледна към часовника на нощното си шкафче и видя, че 01:00. Нейтън стана от леглото си, облече се и слезе по стълбите. Шпроте и Джесика бяха във всекидневната на първият етаж и разговаряха за нещо.
-Оо...ъм...не знаех, че сте будни. -каза Нейтън и седна на дивана до Шпроте.
-Какво има, Нейт? -попита Джесика -Защо си така угрижен? Изглеждаш ми изплашен от нещо? Какво става?
-Мисля, че вече трябва да ви кажа, не искам да ви се случи нещо лошо, и трябва да сте подготвени!
-Какво има да ни казваш? -недоумяваше сестра му.
-Хайде да отидем в библиотеката, за да може да ви обясня без някой да ни чуе! -каза момчето.
Тримата се изправиха и тръгнаха към библиотеката, която беше много голяма и навсякъде имаше книги. Те седнаха на една маса и започнаха да разговарят.
-Джес...нали знаеш за дарбата ми...скоро казах и на теб Шпроте..-погледна той към приятелката си.
-Да и какво? -попита Джесика
-Хогуортс е в опасност. До скоро сънувах ужасни сънища. Хогуортс беше в пламъци, навсякъде имаше трупове...беше ужасно. В началото си мислих, че това е само лош сън, но кошмарите започнаха да се повтарят всяка вечер. Накрая казах на Рейчъл и Бела от Грифиндор, които ми казаха, че също сънуват тези сънища. В началото не им повярвах, но го усетих чрез Съчуствието си. Самърсон и Абърфорт разбраха за това. Една вечер с Бела и Рейчъл отидохме в забранената гора, като се надявахме да открием нещо, но там ни нападнаха...последователите на Волдемор.
-Волдемор? -ахна Джесика -Нали не се е завърнал?
-Не, но последователите му искат да си отмъстят за смърта му. Щяха да ни убият но Абърфорт дойде на време и ни спаси. Моля ви, не казвайте нищо на мама и татко, защото като ги знам какви са, сигурно вече няма да ни пуснат в Хогуортс.
Двете момичета стояха и го гледаха притеснено.
-Трябва да разберем какво се случва. Преди малко отново сънуах този сън, и сега отново започнах да се притеснявам. Не исках да изплаша и вас, но е за ваше добро да знаете.
-Няма да казваме на никой, обещаваме! -каза в един глас двете момичета.
Нейтън погледна към часовника си и видя, че е 04:00 сутринта.
-Е, аз мисля да си лягам. Надявам се да няма повече кошмари за тази вечер. Утре ни чака дълаг ден, ще трябва да се опитаме да разберем какво става. И не забравяйте, че не трябва да казвате на никой!
-И аз ще си лягам! -каза Джесика -А ти, Шпроте?
-Аз също! -отвърна и момичето и тримата се качиха по стълбите. Нейтън и Джесика влязоха в стаите си, а Шпроте в стаята за гости.
Нейтън влезе в стаята си, погледна през прозореца. На вън звездите грееха ярко. Момчето загаси светлените и си легна.

***


Сутринта Нейтън се събуди. Момчето погледна към часовника си и видя, че е 11:00. Рейвънклоуецът се облече и слезе долу. Всички се бяха събудили, и чакаха Нейтън за закуска. Момчето поздрави всички и седна на масата, като си взе една препечена филийка. Джесика, Шпроте и Нейт си хвърляха разни погледи от време на време.
-Е, искате ли да се разходим някъде? -попита Нейтън след закуската.
-Да! -отвърнаха му двете момичета.
-Хайде да отидем в парка тогава?
Върнете се в началото Go down
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 3:27 pm

Нейтън, Шпроте, Джесика и Фреди вървяха по алята към имението на Скот. Ноща се беше спуснала доста бързо. Нейтън отвори вратата, като носеше два от куфарите на Фреди.
-Татко, това е Фред! -каза момчето, като посочи приятеля си.
-Здравей Фред, аз съм Лукас Скот...дъщеря ми по цял ден говори за теб. -започна да се смее мъжът
-Здравейте г-н Скот. -поздрави момчето.
-Здрасти, миличък...отдавна те очакваме. -провикна се и Джесика, като дойде да поздрави момчето. -Вечерята е готова.
Всичките отидоха в трапезарията за да вечерят. Като за последна вечер, Джесика беше приготвила невероятна вечеря.
-Е, Нейт...разбра ли нещо ново за... -каза Фреди, но млъкна, защото Нейтън го срита в крака. -...ъм за пътешествието до Хогсмийд?
-Не. -каза момчето, като се успокои. -Още нищо не се знае, но мисля, че ще е скоро.
-Е, аз мисля да си лягам...мамо...татко, ще се видим утре сутринта. -каза Джесика, като прегърна майка си, след това каза Лека нощ на всички и се качи в стаята си.
-Аз също мисля да си лягам. -каза Нейтън, и се качи по стълбите последван от Шпроте и Фред.
Двамата се качиха на втория етаж.
-Е, Фреди...да не би случайно да искаш да спиш при сестра ми? -започна да се смее Нейтън
-Хаха, много смешно... -отвърна му другото момче.
-Е, добре тогава...имаме много спални, избери си една. Лека нощ.
-Лека нощ! -отвръна му Фреди и влезе в една от спалните, а Нейтън и Шпроте отидоха в неговата спалня.
-Е, искаш ли тази нощ да останеш с мен? -попита Нейт
-Добре... -отвърна му Шпроте.
Двамата легнаха на леглото и разговаряха дълго преди да заспят. Постепенно Нейтън се унесе и заспа, а след него и Шпроте.

***
Нейтън отвори очи. Момчето се стресна и погледна към часовника на нощното си шкафче. Беше 07:30. Първокурсникът се успокои, за момен си помисли, че ще изтърве влака за Хогуортс. Шпроте още спеше, за това той се измъкна от леглото като внимаваше да не я събуди. Нейтън затвори тихо вратата, зад себе си и слезе по стълбите. Родителите му още не се бяха събудили, а Джесика стоеше в трапезарията и пиеше кафе.
-Здрасти сестричке. Как спа? -попита Нейтън и седна до нея.
-Добре, а ти? -отвърна му тя
-Ами...добре...без кошмари...може би, защото Шпроте беше до мен. -каза момчето с широка усмивка....
Върнете се в началото Go down
Джесика Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Джесика Скот


Брой мнения : 44
Registration date : 27.12.2008

Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 5:45 pm

-Е,радвам се за теб.Аз също не съм сънувала кошмари.Като се замисля,аз никога не съм сънувала,подобно нещо.-отвърна му Джесика и започна да се смее,а с нея и Нейтън.
Отгоре се чу затваряне на врата,а след малко по стълбите слезе Шпроте,която прегърна Нейтън.
-Добро утро!-каза момичето и седна до приятеля си.
-Добро утро!-отвърнаха останалите в един глас.
След малко дойдоха Джесика и Лукас,а след малко след тях дойде и Фред.
-Добро утро на всички!-каза момчето и седна до Джесика-Как си Джес?
-Ами добре,а ти?
-Аз също!
След малко закуската беше готова,и всички започнаха да се хранят.Утрото беше прекрасно.След по-малко от два часа заминаваха отново за Хогуортс.
-А се качвам,за да приготвя още някои неща.-каза Нейтън и се качи в стаята си.
-А всички останали,приготвили ли са всичко?-попита Лукас
-Да!-отврънаха в един глас останалите
-Е,хайде да тръгваме?-каза той,след като слезе Нейтън
Всички се качиха в колата и потеглиха към гарата,за да хванат влака за Хогуортс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на семейство Скот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Скот   Имението на семейство Скот Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на семейство Скот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението на семейство Белиум :)
» Имението на семейство Потър
» Имението ,,Дърнс,,
» Имението Джеймс
» Замъкът на семейство Престън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Магическия свят :: Лондон-
Идете на: