Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Библиотеката

Go down 
АвторСъобщение
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 10:52 pm

Нейтън и Джесика отидоха в библиотеката. Часовете бяха приключили и помещението беше пълно с ученици. Някои пишеха домашните си, а други търсиха, или четяха най-различни книги.
-Какво ще тръсим? -попита Джесика
-Като за начало, ще намерим повече информация за Астралните видения, а после ще потръсим още информация за Майк.
Нейтън започна да се оглежда за една книга, която беше видял съвсем на скоро.
-Ето я! -каза момчето и измъкна голямата книга, като започна да разлиства нервно, докато не се спря на една страница:

''Тази дарба предоставя възможност, на този който я притежава, да вижда в Астралните пространства. Астрални пространства, като в бъдещто, миналото и т.н. Астралното тяло, на този който притежава дарбата, присъства в самото видение, може да усети всичко. Ако във видението някой го нарани, може да пострада, или да умре, за което трябва много да внимава. Тази дарба е рядко срещана, тези които я притежават в повечето случаи са много силни магьосници.''

Нейтън погледна към сестра си, след което продължи да разлиства книгата, като търсеше повече инфромация, за дарбата която притежаваше той.

''Съчуствието предоставя възможност на този, който притежава дарбата, да усеща чуждите чуства и да чете чуждите мисли. Тази дарба е много полезна, ако този който я притежава иска да разбере каво са намислили враговете му. Ако не е добре предрасположен за дарбата, този който я притежава може да се побърка. Чрез съчуствието може да се контролират и други дарби.''

-Е, това е! Сега остава само да намеря информация за Майк за да може подозренията ми да се потвърдят.
-Ето, мисля, че това е книгата в която има информация, за всички последователи на Волдемор. -каза Джесика и му подаде една книга.
Нейтън започна да разлиства книгата, докато не попадна на страницата за Майк.
-Ето...видя ли? Тук пише, че той има Астрални видения. Не мога да повярвам, по някакъв начин ме е накарал да се свържа с неговите тъпи видения. -побесня момчето.
-Но защо ще го прави?
-Защото иска да се срещне с мен. -каза Нейтън -Довечера ще отида в забранената гора, за да видя какво иска.
-Не, не...Нейтън, не можех просто така да отидеш в забранената гора?!
-Напротив! Мога! -отвърна и той
-Тогава идвам с теб!
-Не искам да ти се случи нещо лошо, Джес! -отвърна и той
-Спокойно, няма да ми се случи нищо!!!
Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Хогуортс :: Библиотеката-
Идете на: