Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението на семейство Потър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 9:02 pm

Имението на семейство Потър Winchester-house
Това е имението на семейство Потър. Къщата има 160 стаи и огромна градина с множество цветя . Тук е израснала Вайълет , в многобройни игри със сестра си Роуз .
Имението на семейство Потър Liv_501
Това е едина от стаите . Семейството я използва за хол.
Имението на семейство Потър 664_big
Това е стаята на Роуз.Плюшената играчка на леглото се казва Попи. Тя е подарена на нея от Вайълет за шестгодишния й рожден ден.
Имението на семейство Потър Purple-bedroom2
Добре дашли и в стаята на Вайълет.Тук тя прекава eдна част от свободното си време.
Имението на семейство Потър 4
Ето и още една.
Имението на семейство Потър Bi2808021
И още.
Имението на семейство Потър 1001
Това е стаята която са приготвили за Анет.
Имението на семейство Потър 6990
А това е спалнята на родителите й.
Имението на семейство Потър TAYLOR%20ciliegio
Това тук пък е едната кухня.Тук Вайълет и сестра й се промъкват найно нощем там е домашнато им духче Зузу.
Имението на семейство Потър 3
Тук е едната трапезария . В нея семейството се храни най-често.
Имението на семейство Потър Jeff-library-large
Това е библиотеката,пълна с множества стари книги.
Имението на семейство Потър 2086e82f1224037cf1cbed77e2e7bc08
Това е част от градината на семейство Потър.


Последната промяна е направена от luna_lovegood на Пет Юни 05, 2009 6:43 pm; мнението е било променяно общо 10 пъти
Върнете се в началото Go down
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 10:55 pm

По време на училище Вайълет бе поканила Анет Грийнстоун да й дойде на гости.Когато се прибра вкъщи тя не преставаше да говори за новата си приятелка . Разказа на родителите си набързо как е с уроците , а през другото време говореше само за това как са се запознали с Анет как учили заедно и че всички много се учудили като расбрали че Слидеинка се е сприятелила с момичи от друг дом.
-Нямам търпение да дойде! - постоянно повтаряше Вайълет. - Ще я настаним в най-хубавата стая за гости. Ще и покажа околността.Много ще се забавряваме.
-Веж там има метла ! - съобщи ми мама.
-Да това е тя . - каза развълнувано Вайълет. - Тя е! Тя е!
всички от семейството излязоха на двора за да я посрещнат.
-Здравей! - каза дружелюбно Анет. - Как си ?
-Добре съм ! А ти ? И моляте кажи ми как склани родителите си да те пуснат сам ? - залюбопитства Вайълет.
- И аз съм добре! А на нашите казах че ще внимавам , след това им направих мили очички и ето ме тук!
Върнете се в началото Go down
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeПон Фев 02, 2009 10:39 pm

Анет влезе в къшата и Вайлет с нетърпение и показа къщата. Анет остана изумена колко много стаи има тази къща.Най-сетне момичето отиде в своята стая и разопакова багажа си. Тя седна на леглото уморена от пътуването и усети колко меко е там , но Анн (както я наричаха повечето от приятелите и) знаеше , че тази вечер няма да спи на това легло, защото с Вал щяха да си правят пижамено парти.
Започна да се стъмнява и младата магьосница излезе на двора и се разходи краи езерото.Тя седна и се нажеде над водата, където се виждаше отражението на розавеникавите облаци.Момичето се сети. че Вал я чака в стаята си и Анет хукна към къщата.Когато влезе в стята на приятелката си Анет остана изумена.За помалко от половин час Вал беше направила всичко за наи-сттрахотното пижамено прати до сега.Те си пуснаха музика, ядоха сладки, говориха за момчета... и обсъждаха някои книги. КОгато мина 3 презноща те ршиха да си легнат. Преди да заспи Анет си помисли колко ли хубав ще е следващия ден!!
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeВто Фев 03, 2009 2:12 pm

След пижаменото прати предишната вечер Вал и Ани станаха към 10 часа.Те се оправиха и слязоха долу за закуска.На масата ги чакаше вкусно огущение.
-Ммммммммммммммм............палачинки ! - извика радостно Вайълет.
- Вкуснооооооооооооо.- каза и Анет
Ти хапнаха набързо и излязоха в градината.Решиха да полетят с метлите над околността и извикаха и Роуз да дойде с тях.Анет и Роуз се бяха видяли само когато Ани пристиигна , но не се бяха запознавали , защото Вал бе окопирала цялото внимание на гостенката.
Върнете се в началото Go down
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 9:49 pm

След летенето с метлите Анн и Валл решиха да се разходят край езерцето.Те си направиха малък пикник за обяд.Ядоха сандвичи, кроасанчета малки банички, които Вал беше взела от кухнята скришум от майка си.Играха си заедно с Роуз на криеница, нешо което отдавна не бяха правили.Изведнъж се чу един вик:
-Вайлеееет!-това беше майката на Вал,Тя беше разбрала за баничките.Оказа се че са били за родителите на бащата на Вал ...но все пак не и се краха....
Ваилет отново отиде при Анет и Роуз край езерото и заедно продължиха д аигрят отново.
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:45 pm

Вече бяха минали три дни откакто Анет беше пристигнала в имението на семейство Потър.Но тя все още не бе посветила огромната библиотека, за която Вайлет често и бе говорила, но нах-сетне и този миг настъпи.
-Хей Анет искам да те заведа на едно специално за мен място!Библиотеката-каза Вал.
Очите на Анет блеснаха.Двете се запътиха към библиотеката.Когато Вайлет отвори врата на библиотеката Анет остана в захлас.Там имаше толкова много книги..на Анн и се искаше да прчете всяка една от тях.
-Е това е ! - каза въздишайки Ваилет.
-Т-т-това е Най- голямата библиотека можеби в която съм била до сега..КОлко книги има тук?
-Незнам.Ако искаш да ги преброим.Каза с насмешка Вал.
-Как та те са безброй - каза смейки се Анет.
Анет застана в средата на стаята , завъртя се и за един миг всички равтове минаха през погледа и.На младата мечтателка и се искаше да не излиза от тази стая докато не се чу майката на Вал;
-Момичета хайде, Обяда е готов.
Момичетат се погледнаха , направиха онази тежка въздишка и тръгнаха към трапезарията.
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 9:45 pm

Днес родителите на Вайълет бяха на работа.Сутринта трите момичета станаха късна , закусиха и излязоха навън.
-Ей , защо излизаме? - попита Анет.
-Чакаме............ един гост! - обясни овъртайки Вал.
-И кой е този тайствен гост? - запита и Роуз.
-Ще видите ! - каз вал и се отправи към една от пейките , които бях на алеята водеща до къщата.Другите момичета седнаха до нея.
След петнадесет минути се видя метла във въздуха.Вайълет се втурна към човека който слезе от нея и го прегърна.
-Какво става тук ? - попитаха в един глас Анет и Роуз.
-Момичета искам да ви запозная с ................приятелят ми. - каза Вал с облекчение.
-Приятно ми е Джак ! - запозна се момчето с двете момичета. - Слушал съм много зо вас.
-Ааа...........значи на теб се дължи широката усмивка по лицето й . - каза Анет и се обърна към Вайълет. - Това е нищо така ли !
- Е не съвсем ! - започна да се измъква Вал.
-Защо не ми каза ! Все пак съм ти сестра! - оплака си и Роуз. - Значи ти си момчето от рисунките! - попита учудено тя.
-Да ! От рисунките на Вал. - отговори й Джак.
-Вааал............ти каза че си прерисувал накаква картина. - каза Роуз.
-Е да влизаме вътре! - предложи Вайълет .
Четиримата си отправиха към голямото имение.
Върнете се в началото Go down
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 8:17 pm

Четиримата влязоха в имението.Анет и Роуз решиха да се ачат в стаята на Ан и да оставят Джак и Валл на саме.Анет и роуз решиха да играят на едн аигра Риск или Истина.Първа беше Анет
-Риск или истина - попита тя роуз.
-Истина - отвърна момичето.
-Харесваш ли Джак?
-Хей това е нешестно!!Не ми задавай такива въпроси!!
-ХАйде де кажи си!!
-Еми сладко е момчето, но си е на Вайлет.
-Да права си.Сега е твой ред.
-Еми кажи ми.
-Риск.
-Хаха.Отиди при Вайлет и и одари шамар!- каза смеейки се Роуз!
-Роуууз!!Без такива.Нима искаш да забия шамар на най-добрата си приятелка.
-Да!
-Ела ми тук зверче такова!Анет взе една възглавница и започна да удря Вайлет, но и тя не се остави лесно.Двете Се биеха с възглавници докато не им свърши въздуха.Те се проснаха на мекото легло, постояха около 10 минути неподвижно и слязоха долу за вечеря.
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
luna_lovegood
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
luna_lovegood


Female
Брой мнения : 232
Age : 29
Местожителство : london
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 10:10 pm

Вайълет и Джак се бяха осомотиха в една стая .
-Е какво ще правим днес ? - папита Вайълет приятеля си.
-Нека започнем с това ! - каза Джак и я целуна по устните.
-Добро начало . - усмихна му се момичето .
Двамата започнаха да обсъждат плана за това как ще прекарат деня.
-Искаш ли да се поразходим към планината. - предложи й момчето.
-И каквато съм спънка да взема да падна!Без метлата не излизам никаде.-заяви категорично момичето.-Искаш ли да ти покажа любимото си място в градината.Там от години не е стъпвал никой освен мен.
Момчето си съгласи и тръгна след Вал.
***********************************************************************
Те пристигнаха.Там беше чудно.Джак никого не беше виждал подобно нищо.
-Е , харесва ли ти? - попита Вайълет.
-Единственото по-прекрасно нещо си ти. - отвърна й момчето и я прегърна.
Те стояха там до като не стана време за вечеря и си говореха и правеха най - различни неща.
И ной - вече правеха....................най - различни неща.
Върнете се в началото Go down
psycho
Ученик от Слидерин-1 курс
Ученик от Слидерин-1 курс
psycho


Female
Брой мнения : 224
Age : 28
Местожителство : The dark forest
Registration date : 17.01.2009

Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitimeЧет Фев 19, 2009 9:44 pm

Двете с Вал излязоха на двора.Беше слънчево и топло.Искаха да направят една разходка в големия двор на именнието на сем. Потър.Анет все ощя не го беше "изучила".С Вайлет парвиха големи , бавни крачки, а под ибувките им се чуваше скърцането на тревата, намокрена от сутришната роса.Анн спря погледа си върхо едно дърво на което се виждаха забити няколко дъски, почерняли от влагата.По нагоре от тях имаше нещо като къща, но неможеше да се определи зареди листата на клоните.
- Какво е това Вал - попита тя.
- Това ли! Това е дървената къща която татко ми построи когато бях на шест.Не съм ходила там от години.
- Е, нека да променим това.Ела, хайде нека се качим.
- Не мисля че е добре.Дъските са прогнили, пък и кой знае какви гадинки живеят там сега.
- Какво да не би да те е страх- попита подигравантелно Анет.
- НЕ разбира се!!
- Еми... Какво чакаш тогава! Да се качваме.
Двете момичета успешно искаших а прогнилите стълбички.Анет влезе в къщичката, огледа я, побутна Вайлет и поде:
- Тук е по широко от колкото си мислех.
- И аз така казах когато влязох за пръв път.МАлко отвън - голямо от вътре.
На стената срещу вратата на дтрвената къшичка имаше една малка дървена пейка а пред нея една масичка.НА масата стоеше една чаша, в която се виждаха исъхналите дотакава степен цветни дръжки, че ако ги пипнеш сигорно щяха да станат на прах. Имаше и един прозорец а на него бяха закачени прокъсани лилави предета. Личеше си, че тази къша може би, някога е била боядисвана, но само на места се виждаха бледо сини петна.
- Хайде да я стегнем - каза ентусиазирано Анет.
- Ти луда ли си!! Ще ни отнеме цяла вечност.
- Какво от това! Ще стане шрекрасно.Моля те!Моля те!Моля те!Моля те!Моля те!
- Ако се саглася ще спреш ли да ми мрънкаш??
- ДА!
Вайлет шрие доста скипштично предложението на Анет, но двете заедно се върнаха в голямата къща, за да потърсят неща, с които да пооправят старата съборетина, както я наричаше Вал.
Върнете се в началото Go down
http://lovegood.forumotion.net/forum.htm
Sponsored content





Имението на семейство Потър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на семейство Потър   Имението на семейство Потър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на семейство Потър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението на семейство Скот
» Имението на семейство Белиум :)
» Имението "Потър"
» Потър и Волди
» Трезор №5 Рейчъл Потър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Магическия свят :: Лондон-
Идете на: