Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Фибър-совата на Лимора Евънс

Go down 
АвторСъобщение
Лимора Евънс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Лимора Евънс


Female
Брой мнения : 33
Местожителство : ...In your dreams...
Registration date : 13.02.2009

Фибър-совата на Лимора Евънс Empty
ПисанеЗаглавие: Фибър-совата на Лимора Евънс   Фибър-совата на Лимора Евънс Icon_minitimeПон Фев 23, 2009 11:42 am

-Е,Фиб!Ще останеш тук!Ще идвам да те храня всеки ден,обещавам!!!Хайде отлитай!И да си намериш приятели!-Лили си излезе доволна от соварника.
Върнете се в началото Go down
Лимора Евънс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Лимора Евънс


Female
Брой мнения : 33
Местожителство : ...In your dreams...
Registration date : 13.02.2009

Фибър-совата на Лимора Евънс Empty
ПисанеЗаглавие: Фибър-совата на Лимора Евънс   Фибър-совата на Лимора Евънс Icon_minitimeВто Фев 24, 2009 8:25 pm

Лили влезе в соварника и повика Фибър.
-Фибър!!!Ела тук!Имам нещо за теб.-Фиб моментално долетя,кацна на рамото на Лили и я клъвна леко по ухото.-Заповядай!Два плъха и малко "Совешка радост"!Е,утре ще пиша до мама и тате!Чао!!
!
Върнете се в началото Go down
Лимора Евънс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Лимора Евънс


Female
Брой мнения : 33
Местожителство : ...In your dreams...
Registration date : 13.02.2009

Фибър-совата на Лимора Евънс Empty
ПисанеЗаглавие: Фибър-совата на Лимора Евънс   Фибър-совата на Лимора Евънс Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 1:43 pm

-Здрасти Фиб!Ела да ти дам едно писмо и няколко плъха!-Фибър кацна на рамото на Лили и я клъвна по ухото.-Ето го и писмото,как ти звучи?! Мили мамо и татко,
Аз съм в Хогуортс,изкарвам си страхотно,но все още не съм си намерила приятели.Запознах се с едно момиче Никол.Забравих да кажа,че ме разпределиха в Грифиндор!!!С Никол си станахме най-добри приятелки и ходим навсякъде заедно.Какво прави Даниел?Мърси и Тот как са?
Отговаряй по-бързо!
С обич
Лили
П.П.Честит 8ми март мамо!!!
-Е хареса ли ти?Заповядай!Чао!До утре!-Лили се запъти към общата стая на Грифиндор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фибър-совата на Лимора Евънс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фибър-совата на Лимора Евънс   Фибър-совата на Лимора Евънс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фибър-совата на Лимора Евънс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Хогуортс :: Соварника-
Идете на: