Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Забранената гора

Go down 
+5
Симс
Нейтън Скот
krischeto_radcliffe
Spunk
Bella
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 1:48 pm

Забранената гора беше най-опасното място край "Хгуортс".Директорът изрично беше забранил да се идва тук!В гората имаше безброй създания-кентаври,еднорози,духове и още много опасни непредвидими неща..

Забранената гора 82401_733
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:07 pm

Децата се изнизаха от двореца под двете мантий невидимки и се
запътиха към гората,минаха покрай къщата на Хагрид която светеше,видяха
го през прозореца където пердето не беше пуснато,беше по оранжева и
някак... рунтава пижама което малко разнесе напрежението което носеха със себе си... все пак отиваха в забранената гора.

-Аууу.... - Бела се спъна в един камък,но преди на се метне по лице Дийн я улови.
-Внимавай. - прошепна той.

-Дийн? - чу се шепот.Беше Едуард.
-Да.
-Къде сте?

-Ами... и да ти кажа,едва ли ще е от полза. - ухили се од мантията Дийн.
-Да,но така как ще вървим заедно?- чу се и Рейч.
-Ами... Ед,ако искаш ние да излезем,а те...
-Не. отсече Бела.
-В никакъв случай. - съгласи се Рейч.

-Дайте да съберем мантийте,а? - каза Едуард.
-И по-точно как? - попита Дийн.

-Свали я. - каза Едуард.

Пред очите на Бела се откриха два тъмни силуета.Рейч и Едуард като Едуард държеше ръката й,това накара Бела да се усмихне.

-Дай,тука... така... Бела,Рейч... елате. - Едуард.

Той беше намерил начин двете мантий да се задържат една върху друга...
сега четеримата вървяха под общата 'мантия' която Едуард беше зглобил.
-Е,влизаме ли? - попита Дийн.
Стояха на прага... на забранената гора,от гъстите дървета,мрака и самото название на гората караше Бела да настръхва.
Повя ледено студен вятър от към гората.
-Да.- каза решително Едуард.
И влязоха... вървяха между дърветата... Рейч стискаше ръката на
Едуард,а Бела се беше сгушила в Дийн,който от време на време трябваше
да я предпази от падане Very Happy
-Я по-добре... ЛУМОС! - каза Едуард. - Поне да гледаме къде вървим.
-Някой ще ми каже ли... какво търсим тук? - попита Бела...

Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:27 pm

- Отговори - каза Рейч
- Или поне нещо което да ни помогне да разберем какво става ?-допълни Едуард
- Надявам се каквото и да търсим да го намерим по-бързо...-"или да се откажем"помисли си Бела,но последните реплики реши да спести на приятелите си.
- Вижте там-каза Дийн и посочи към една от тъмните части на гората в която се виждаше малък лъч светлина.
- Да проверим-каза Едуард и двете момчета дръпнаха Рейч и Бела към мястото.
След като извървяха около 50 метра четиримата се спряха и видяха на какво се дължи светлината....На не повече от 20 крачки от тях на тревата беше легнал женски еднорог с малкото си.
- Красиви са-каза Рейч с възхищение
- Така е...-усмихна се Бела
- Вижте колко е смешно малкото дори не моге да си стои на краката-засмя се Дигъри
- Едуард-изгледаха го укорително двете момичета
- Какво ?! Дийн подкрепи ме....
- Е,забавно е,но все пак е малко...-каза Дийн и се усмихна на Бела...
- Вижте -каза някак си разтревожено Рейчъл
Краката на малкото не го издържаха и то падна,този път обаче не се наддигна,както предишните няколко....
- Трябва да видим какво му е-каза Рейчъл
- Не си го и помисляй -каза Едуард и стисна здраво Потър за ръката
- Остави ме.....-изкопчи се Рейч и след като свали мантията,се доближи до еднорозите...Те се страснаха и женската се опита да избяга,но когато видя че малкото е безпомощно майчиния и инстинкит надделя и тя се приближи плахо....
- Отивам с нея-каза Бела и също се приближи до приятелката си...
Рейчъл протегна ръка към малкото,което все още безпомощно с еопитваше да се изправи и го погали по главата.
- Шшшшшш...успокой се-прошепна Бела на майката и също я докосна...
Едуард и Дийн свалиха мантиите и с затаен дъх наблюдавяха как ще се развият обстоятелствата.
- Не е ли сладко -каза Рейч и се усмихна...
- Да...толкова красиви животни са...-добави Бела и се усмихна,сякаш за миг нямаше за какво да се тревожат....
- Внимавайте все пак-каза Дийн и погледна угрижено към момичетата
- Да,трябва да сме предпазливи - отвърна Едуард и в този момент...
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:56 pm

Се чу звука от счупването на пръчка.Бела е Рейч се спогледаха стъписани,чуваше се,че нещо наближава... че идва към тях.
-Бела... Рейчъл... - каза Дийн. - Моля ви... елате.
-Но то... - казаха момичетата в един глас.
-Тя ще се погрижи. - каза Дийн и посочи женската.
Момичетата се отдръпнаха и отидоха при Дийн и Едуард които ги загърнаха
с мантийте.Майката еднорог помогна на малкото да се изправи и
избягаха,а с тях и малкото светлина.
Шума спря.
Четеримата стояха на едно място,замръзнали.
Никой не смееше да каже нищо.
Въртяха глави наляво-надясно,но не виждаха нищо.
-Да се връщаме. - каха тихо Бела.
-КОЙ Е ТУК?! -чу се силен и груб глас,което сепна дъха на четеримата под мантийте.
Чу се шум и близо до тях обикаляше...кентавър извадил лъка и подготвен да стреля.
-ЗНАМ,ЧЕ ИМА НЯКОЙ ТУК,ПОКАЖИ СЕ! -въртеше глава обезумяло кентавъра.
-Исланд... какво по дяволите правиш? - до кентавъра стоеше друг,които изглеждаше много по-величествено.
-Тук има някой. - каза другият и продължи да върти глава и очи на всяка една страна.
-Естествено,че има. - каза през смях големият кентавър. - В гората има много създания,знаеш го добре.
-Мисля,че тук има магьосници,ученици! - каза кентавъра чието има явно беше Исланд.
-Глупости.Абърфорт не би позволил такова нещо. - отсече другия и заби поглед в мястото къде стояха децата.
-Сигурен съм...
-Исланд,моля те. - каза кротко другият. -Това е абсурдно.Всеки път...една и съща песен.
-Но аз наистина...
-Достатъчно.Да тръгваме... да идем някъде където можем да видим звездите по-ясно.
-Но...
-Хайде.-присъти големият кентавър.
Исланд се поогледа и тръгна след другия.
Бела,Рейч,Дийн и Едуард дълго време останаха в мълчание.
-Дали са си тръгнали? - попита тихо Рейч.
-Да,но...те са най-малката ни тревога...щам сме в забранената гора. - промълви Дийн.
-Окуражаващо. - отбеляза Бела.
-Дийн,гледай сега да ги наплашиш още повече,тихо. - каза Едуард.
-Да тръгваме. - каза приятеля му като хвана Бела под кръста и тръгна
напред,а Едуард и Рейч бяха принудени да го последват защото иначе щяха
за излязат от обсега на мантията.
Децата вървяха... между дървете,все по-дълбоко и по-дълбоко в гората...
-Оххх... - Рейч се хвана за главата...
-И ти ли? - промълви Бела...
-Да..
-И аз. - кама Едуард.
-Интересно.И аз.Слабо,едва,едва,но.. усещам... болка. - каза тихо Дийн.-Добре ли сте?
-Ще се оправя. - каза Рейч.
-Бил съм е по-добре. - отбеляза Едуард.
-ОчевАдно е... - каза Бела.
Те повървяха още...малко...
-Започва да боли по-силно.-каза Едуард.
-Бела?!
Тя седеше като закована и дори не мигаше.
-Бела? - разтърси я Дийн.
-Аз..аз..видях нещо. - каза момичето. - Да си ходим моля ви,моля ви..
-Бела какво видя? - попита Рейч.
-Хора в мантий..вървят.. в гората...смеят се.
-Това не ми харесва. отбеляза Дийн.
Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 8:16 pm

- Хей вижте това е малкия еднорог....-извика Рейчъл наблюдавайки как съзаднието се доближаваше все повече и повече сякаш ги виждаше...
- Не е време за това....-каза Бела и всички продължиха напред докато изведнъж...
- Аууу-извика Соун
- Ъъъххх-чу се нечий познат глас
- Нейтън -каза Рейчъл,при което Дийн и Едуард се спогледаха нервно...
- Рейч...ти ли си ?-каза момчето и свали мантията си...
- Аз съм...Бела е с мен...-каза тя отметна мантията...
- Явно не сте сами-каза Нейтън поглеждайки към Дийн и Дигъри...-Здравейте
- Здравей-отвърна и Ед с доста мъки и след като отнесе удар в кокалчето от Потър...
- Те също го сънуват Нейт-каза Бела и седна на един камък намиращ се близо до нея....
- Явно става по-зле....-каза момчето..
- Ти какво знаеш по-въпроса ?-попита изнервено Дийн
- Това коети и ние -каза Бела -Вижте сега не е момент да се караме...По-добре да продължим заедн и да се опитаме да открием това което търсим...
- Добре - казаха двамата грифиндорци...
- Добре-съгласиха се Рейч и Нейтън...
- По-добре ли си ?-попита Дийн и се наведе към Бела...
- Да-каза момичето и се опита да се изправи....
- Някой идва - каза притеснено Едуард и Побърза да наметне всички с мантиите,за съжаление точно в този момент Рейч,която се опитваше да помогне на еднорога се спъна бързайки да се скрие и падна на земята.....
- Рейчъл-извикаха всички....
- Бързо покрийте се -каза момичето като усети че стъпките са близо...
- Но Рейчъл-каза Бела...
- Така ще накажат само мен....Само аз ще пострадам...Скрийте се...
Останалите се покриха и зачакаха уплашени да видят какво се приближава към тях.Бяха кентаврите....
- Казах ти че има някой -извика Исланд....-Виж...!-кентавъра втренчи ядосаните си очи в погледа на Рейчъл която имаше чувството че сърцето 'и ще се пръсне....Той насочи лъка...
- Чакай Исланд !-извика по-големия кентавър...
- Какво да чакам....Учениците нямат право да идват тук....
- Не виждаш ли че изплаши до смърт госпожица Потър...
Рейчъл погледна изумено....
- Съжелявам госпожице....Не е свикнал в гората д аима посетители...особенно ученици...
- Как...откъде знаете че аз съм....
- Звездите издават всичко мила моя - каза кентавъра...
- Добре,стига с разговорите....Трябва да си понесе наказанието....
- Не-извика Бела и се показа пред останалите.....
- Виждаш ли...Не е сама-каза ядосано Исланд....
- Какво става тук ?!-попита ядосано и другия кентавър....
- Вижте ние...ние просто...опитваме се да помогнем....-каза Бела
- Искаме да разберем на какво се дължат сънищата ни....-добави Рейч
- Сънищата ви ?!-втренчиха се кентарите в двете грифиндорки....
- Значи е истина...-каза Исланд....
- Да истина е....И не сме само ние двете....Те също-каза Бела и даде знак на момчетат да свалят мантийте си...
- Вие кои сте....?
- Аз съм Нетън...
- А господин Скот-каза големия кентавър....-А вие трябва да сте Едуард и Дийн ?
- Да-кимнаха момчетата....
- Знаете че нямате работа тук - каза Исланд...-Махайте се....
- Чакайте,вие можете да ни помогнете-каза Нейтън...-Не се плашете....
- Не сме уплашени-отрекоха кентаврите....
- Лъжете..усещам уплахата ви....
- Вие....вие сте прокълнати....Сега дойдохте тук за да донесете тъмнината и бедствията в гората....Махайте се-разяри се Исланд.....
- Но ние искаме да помогнем...-каза Дийн
- Просто ни изслушай...-добави Едуард
- Не искаме да навредим...-каза Нейтън
Рейчъл и Бела стояха изплашени до смърт....
- Навредихте достатъчно като дойдохте....
- Махайте се преди да направим нещо за което ще съжеляваме...-каза голямия кентавър.....
При тези думи петимата тръгнаха да бягат без да знаят дори в коя посока....Бягаха доста дълго,докато най-накрая не стигнаха тъмно и мрачно езерто заобградено с гъста гора....Явно бяха влезли доста навътре...А какво ли ги очакваше там...
- Какво искаха да кажат с това,че сме навредили достатъчно...-попита Рейч поемайки си въздух
- И...с това че сме прокълнати ?-попита на свой ред Бела
- Незнам-каза Нетън но видях уплахата....Те наистина се страхуваха,сякаш бяхме по-опасни и от...Така де...Вие-знаете-кой....
- Не разбирам,защо първо се опитаха да ни убият...-започна Едуард
- А след това сякаш се страхуваха,сякаш видяха смъртта в лицата ни.....-допълни Дийн...
- Не знам-каза Бела-Хайде да си ходим.....Доста приключения станаха за един ден...а и.....болката....-не супя да довърши момичето...Двете с Рейч се струполиха на земята и хванаха главите си с ръце....
- Помнете...това не се случва-каза Дийн
- Помогни им-каза Едуард втрещен
- Не мога...единствено те могат да си помогнат.....Въпреки че са много уплашени...Те...трябва да намерят сили и да се борят-каза Скот и...........
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 8:28 pm

Нейтън се приблжи до двете момичета и падна на колене до тях, след което хавана ръцете им.
-Какво правиш? -попита смръщено Едуард.
-Ако искаш да им помогна, просто млъкни. -изсъска му Нейтън, след което затвори очи.
След малко момичетата отвново се изправиха, защото болката им бе отминала.
-Какво стана? -попита Бела, като се обърна към Нейтън.
-Ами...аз не знаех, че мога така...-каза Нейтън.
-Какво не можеше? -недоумяваше Рейчъл.
-Ъм, аз свързах силата си с вас, за да ви помогна. Дори не знаех, че го мога. Просто хванах ръцете ви, и започнах да си мисля само за хубави неща. Предполагам, че силата ми се е свързала с вас, и сте се добрали до моите чуства.
-Какво ще правим? -попита Бела
-Мисля, че се загубихме. -казаха Рейчъл и Едуард в един глас...
Ставаше доста студено. Дърветата се клатеха над учениците, самата гледка беше доста призрачна, все пак се намираха в забранената гора, а там всичко беше възможно. В този момент се чуха леки стъпки...
Върнете се в началото Go down
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 9:37 pm

-Господи,дано пак да не са кентаврите-сепна се Бела и се приближи до Дийн
Всички изкараха магическите си пръчки и ги насочиха натам,от къде стъпките ставаха все по-силни .. някой приближаваше.
Пред децата отново изникнаха кентаври този път следвани и от професор Самърсон.
-Благодаря Исланд,Калън.
-Няма проблеми,Клара .. Трябваше да бъдеш уведомена-изръмжа единият от кентаврите
-Да,така е.Бихте ли ни оставили на саме?
-Естествено.И ще ви държим под око,ей!-каза Исланд и заедно с Калън се отдалечиха.
Бела,Дийн,Рейчъл,Едуард и Нейтън стояха и гледаха плахо Самърсон,по чието лице се изписваше ненавист.
-Разочарована съм от вас,наистина разочарована!Потър,Соун .. как го допуснахте?Имах ви за нещо повече ..
-Професоре ние-запона Бела,но учителката продължи сякаш не слуша никой,освен себе си.
-Казахме ли ви изрично да не мърдате?Да не взимате предпазни мерки?Казах ме ли,че аз и професор Дъмбълдор,Абърфорт Дъмбълдор-разкрещя се вече жената-директор толкова години .. Винаги е оправял нещата и сега го прави .. ВИЕ ПРОВАЛЯТЕ ВСИКО!-кресна още по-високо учителката и гласът и огласи цялата пуста,мрачна и тиха гора ..
-Професор Самърсон,аз ги накарах да дойдем тук-простена Дийн,който сега изглеждаше по-уплашен от всякога.Рейчъл цялата се тресеше,а бела хлипаше съвсем тихо.Нейтън беше стиснал юмрук,а Едуард по някакъв странен начин разрошваше косата си и същевременно държеше Потър за ръка.Клара ги наблюдаваше,като бавно местеше очи.
-Дойдохте тук за отговори,нали?Продължава да ви боли?Точно когато трябваше да разберете,трябваше да спре .. да се спре всичко това .. вие отново взехте нещата в свои ръце,нали?И сега Абърфорт е слаб .. зле е .. той приготвяше всичко и аз помагах .. А ВИЕ??-за да успокои гнева тя тръгна около тях като нервно размяташе пръчката си.
-Позволете да обясня.-примоли се Рейчъл-Искахме да дойдем тук,трябваше да дойдем тук,защото болката не спираше .. тя ни прогаряше от вътре.И Дийн и Едуард .. и те го сънуват,и те го виждат!А вие с директора не ни казвате нищо,а болката не спира.Разбирате ли?Ние страдаме!
-Вие страдате ли?-попита бавно Самърсон,като едвам се сдържаше отново да не избухне.-А знаете ли какво правим ние?Защо не ви казваме?Знаете ли че търсим отговора,като вас?ЗНАЕТЕ ЛИ?
-Аз,съжалявам-измрънка Рейч и наведе глава.
-Раз-разберете нямаше какво да-да правим,тря-бваше да из-мислим не-нещо-хълцаше Бела
-И решихте да се учите на оклумантика?На това което,шестокурсниците изпълняват с толкова много усилия!Решихте да запечатате съзнанието си,дори без да знаете пред какво сте се изправили?Няма да стане!При една ваша подобна среща,ще ви изключа от Хогуортс!Ясно ли е?
-Само не и това,моля ви!-каза Нейтън
-Тогава .. без тайни срещи!
-Добре,добре .. само не ни изключвайте!И не викайте родителите ни!-закина Бела и започна да бърше сълзите си.
Стояха така в продължение на няколко минути.Никой не казваше нищо,а учителката продължаваше да обикаля наоколо.Сега вече беше извадила малък пергамент и четеше старателно.Най-накрая леко развеселена,Самърсон подвикна:
-А,ето те!-тя държеше в ръка много странно на вид растение-клонките му бяха сребристи,а листата бяха обвити в нежно син цвят.Учителката извади магическата пръчка и изсмука от всички листа някакво сребриство вещество,след което го пусна в малко стъклено бурканче.Всички следяха всяко нейно движение с интерес.Какво ли беше това?За какво служеше?
Най-сетне,Самърсон отново се извърна към учениците и възвърнала ледения си глас рече:
-Всички да вървят плътно след мен.Няма нужда от мантиите ви,засега сте в безопасност.
Никой не каза нищо,само послушно изпълниха нареждането на жената.Вярваха в продължение на половин час,без да обелят и дума.Изведнъж Самърсон спря на едно място,отново извади пръчката си и въртейки се в кръг,започна да изрича някакви заклинания!
-Може би прави някакви защитни заклинания-пошушна Дийн на останалите.
-Не,не познахте!Правя друго!Не ме разконцентрирвайте,ако обичате.
Отново тишина .. нарушавана само от лекото шушкане на по-възрастната жена ...
-Готово!Сега трябва да разбера на къде ..-никой не разбираше за какво става въпрос,а и не смяташе за уместно да пита.Не и сега.Изглеждаше така,сякаш учителката говореше сама на себе си!Никой не мърдаше .. Самърсон плахо се оглеждаше на всички посоки,сякаш чакаше нещо.Това и се оказа.Съвсем скоро от към едно дърво проблясна ослепителна бяла светлина.Клара веднага се затича на там-колкото и възрастна да беше,тя по един или по друг начин,умееше да тича бързо,при това доста бързо.Останалите я последваха.
Намираха се пред еднорог .. отново еднорог.Той лежеше на изсъхналата трева и с красивите си очи гледаше странните си поситители.
-Обещавам,няма да боли,миличък!-обеща Самърсон и само с един замах на пръчката си,в тялото на красивото създание се появи голяма цепка-сега от нея бликаше кръв и някакво друго почти безцветно вещество.Еднорогът квичеше безпомощно и се въргаляше из тревата.Рейч и Бела се бяха сгушили една в друга,за да не гледат тази така ужасяваща гледка.Момчетата пък бяха отворили усти и с изумление наблядаваха случващото се.
Професорката грижливо събра цялото вещество,което продължаваше да тече из корема на животново,в друго,същото по размери и форма,бурканче.Най-накрая след като завърши,това което правеше,тя грижливо заши раната на еднорога и доволна от себе си се усмихна.
-Професоре?-попита колебливо Бела
-Да,Бела!? .. Ааа,да,така и не казах за какво е това .. Това е за отварата,отварата за вас ...
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 10:09 pm

-И с какво ще помогне тя? - попита Бела. - Ще спре кошмарите?

Учителката се направи,че не чува.

Така Бела,Рейч,Дийн,Ед и Нейтън водени от Самърсон продължиха,като навлизаха в гората.

Бела се спъна в излезналия корен от едно дърво,като се строполи на земята.

Учителката погледна към Бела,а момичето направи виновен поглед.

-Винамавай,Бела. - каза Самърсон.

Бела се изправи и всички продължиха да вървят мълчаливо,момичетата
умираха от студ,момчетата искаха да знает какво става,но никой не каза
нищо.

Повървяха още около 15-20 минути в мълчание когато професорката внезапно спря и се усмихна.

-Ааа това е...

-Какво по... -беше започнал да шепне на Дийн Едуард,но..

-Дигъри! - скастри го учителката и момчето веднага затвори уста.

-Ела,ела миличък... - каза мило учителката.

-Аз? - вдигна вежди Едуард.

-Млъквай,че ще го изплашиш! - каза Самърсон.Тя се наведе и започна да
ръкомаха пред един пън.-Излез.. а така... давай.. - говереше учителката.

Децата се приближиха и видяха,нещо малко,голямо най-много колкото котка
да се подава от една дупка до пънчето.Беше сиво на цвят и имаше
оранжеви петна и ненормално големи очи.

Учителката го погали и извади ножица от мантията си и парче сурово месо
увито в найлон от вътрешния джоб на мантията си.Тя ми подхвръли
парчето,а животинчето веднага се зае с него.През това време учителката
хвана едната му лапичка,натисна най-голямата възглавничка на стъпалото
и се показаха дългите и остри нокти на малкото животимче.Тя отряза 3те
най-дълги,дълживата им беше поне 6-7 сантиметра.Тя погали животинчето
стана и тръгна отново без да каже дума на децата,а те тихо я последваха.
Не вървяха дълго когато пак спряха.Самърсон се усмихна и се наведе към
едно растение чието не беше тепично за тази мрачна гора,беше лилаво на
цвят и приветливо,Рейчъл много го хареса...
Учителката изкара една малко шишенце и го отвори.В момента в
който докосна стъблото на цвето,то стана черно,учителката го изкорени,а
от корените му течеше нещо блестящо синьо на цвят, когато разстението
се 'изцеди' в шишенцето на Самърсон,тя го затвори и се изправи.
-Какво беше това разстение? - попита учудено Дийн.
Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 10:29 pm

Самърсон отново не обърна внимание на въпросите които учениците задаваха...Всички вървяха следвайки професора още дълго,извенднъж Рейчъл се спъна и падна на земята,защото едуард не успя да я хване навреме...
- Мисля че е време да си починем -каза професора
- Дорбе ли си -попита Бела,докато Дигъри помагаше на Рейч да се изправи.
- Да-кимна момичето и всички седнаха на корените на едно дърво което беше доста старо...
- Професоре -каза плахо Дийн
- Да ?
- Знаем че последствията от идването ни тук,ще бъдат сериозни...
- Така е -отвърна студено Самърсон-Други въпроси-каза тя като не остави момчето да довърши
- Да...а..аз имам въпрос професоре - каза Рейчъл и учителката кимна - Наистина ли ще съобщите на родителите ни ?
- Да,аз и директора сме длъжни да уведомим родителите ви за вашите действия...Всъщност госпожице Потър,баща ви беше в течение на случващото се и сигурно след като е бил уведомен вече пътува насам...
- Какво...о.О ?!-ококори се Потър
- Да,както казах наше задължение е.....-учителката продължи да обяснява,но Рейчъл не чу и дума от останалото....
- "Само това ми трябваше"-говореше си шепнешком момичето..."Какво ще правя сега"
- Спокойно Рейч -каза Бела
- Аз не бих била толкова спокойна госпожице Соун,не само нейните родители са били уведомени..
Настъпи тишина...
- Професоре...Кентаврите ни казаха нещо...-започна Нейтън...-Нещо което не успяхме да разберем...-учителката ги изгледа тревожно,но запази хладнокръвие
- Да... те казаха че сме прокълнати....и че...-пропдължи Едуард
- И че сега сме щели да донесем мрака и страданието и в гората....Прави ли са?-попита Дийн
- Истината ли говореха професоре-попита тревожно Бела,а Рейчъл впи погледа си в професора с надеждата тя да ги успокои....
- Ъ...те...те говорят така,за да ви сплашат...Да ви накарат да се махенте от там-махна небрежно с ръка Самърсон...
- Професоре-каза Нейт-Те наистина се страхуваха от нас...усетих го...Наистина ли е така....
- Мисля че трябва да се прибираме-каза преподавателката - Не бива да стоим повече тук....
- Чакайте професоре-каза Бела
- Вие знаете кажете ни....-добави и Рейчъл...
Внезапно отново настъпи тишина,която бе нарушена от ...
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 10:54 pm

Нейтън се прокашля. Беше непрогледен мрак, само пръчките на Проф.Самърсон и учениците светеха със слаби светлени.
-Професоре, кажете ни. Моля ви! Ние трябва да знаем, усещам, че криете нещо от нас, но не искате да ни го кажете.
Професорът се направи, че не го е чула и продължиха пътя си напред.
-г-н Скот. -каза тя. -Както знаете, и вашите родители са информирани за случилото се.
-Това не ме плаши, не ме интересува. -извика Нейтън. -искам просто да разбера, какво се случва с нас, става дума за безопасноста на училището...
Настъпи мълчание, чуваха се само звуците на странни птици, които обитаваха гората.
-Професоре...-започна Бела -Има ли възможност да затвоите Хогуортс.
-Не, не се тревожете, няма да затваряме Хогуортс, няма причина все още, но моля ви, пазете това в тайна, очевидно само вие сте...
Самърсно не довърши изричението си, защото имаше нещо което не биваше да казва.
-Ами, ако Волдемор се е върнал? -изкрещя Нейт.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 11:24 pm

-Господин Скот! - сепна се учителката. -Мерете си приказките.Той е мъртъв...
-Да и в миналото са казвали така,нали?
-Нейтън,млъкни! - изгледа го остро Бела която видя изражението на Рейч.
-Професоре,моля ви...кажете ни.... - поде Дийн.
-Хейл,спести си го... ти като най-големия тук...трябваше да помислиш...
-А защо вие не помислите? - ката твърдо Дийн като запази вежливия тон.
-Какво искате да кажете господин Хейл?
-Искам да кажа,че трябва да знаем какво се случва с нас.Държите ни в
неведение,пробутвате ни какви ли не лъжи.Ние сме
потърпевшите.Помислете... както вече казах.Заслужаваме за знаем.
-Хейл ще...си изпросиш наказанието.
-А заслужавам ли го? - спореше момчето.
-ДОСТЪЧНО! - викно учителката. - Без повече приказки.
Всички вървяха мълчаливо,Едуард държеше ръката на Потър,Дийн все още
държеше Бела под кръста и гледаше ядосано на пред и когато срещеше
погледа на Нейт очите му се присвиваха,а Самърсон вървеше напред и
ускоряваше крачка,най-накрая проговори.
-Сега,всичи ще си идете по стаите,а утре ще говорите или ще се срещнете с родителите си. - натърти учителката.
Вървяха още в мълчание... накрая..
Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 11:29 pm

Всички застанаха в началото на гората....Грифиндорците си взеха довиждане с Нейтън...
- Довиждане господин Скот,надявам се да се приберете в дома си,за да не се наложи да притеснявам господин Филч каот му наредя д ате следи...
- Да,професоре-кимна момчето-Е,ще се видим утре...
- Да,до утре-казаха всички в един тон,след което Самърсон съпроводи грифиндорци до кулата им,а Филч се погрижи Нейтън да влезе в общата стая на Рейвънклоу...
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 8:32 pm

Оставаха пет минути до полунощ,когато Рейчъл и Бела застанаха в началото на забранената гора.Момичетата се хванаха здраво за ръка и влязоха навътре.Гората бе по-мрачна от преидшните пъти,когато бяха идвали.Сега почти нямаше лунни лъчи които да я осветят.Соун и Потър вървяха без да кажат и думичка,само стискаха здраво ръцете си.Влизайки все по-навътре ставаше все по-страшно и студено.Чуваха се по-зловещи писъци и едновременно с това на моменти тишината бе плашеща.Момичетата обикаляха дълго търсейки онзи който ги е извикал,но търсенето им не даваше резултат.Изведнъж двете забелязаха един голям дънер който бе силно осветен,за жалост светлината започваше да угасва.Момичетат се зачудиха какво става там и стигайки до голямото парче дърво видяха еднорог."Ето защо светлината угасва"-помислиха си и двете момичета.Еднорогът умираше,някой и момичетата се досещаха кой,се бе нахранил.Животното мъчително губеше силите си."Този който бе изпил кръвта му е бил жесток"-мина през ума на Рейчъл.Изведнъж момичетата неусетиха как наоколо стана прекалено тихо.Те се спогледаха изплашени и тогава чуха зловещ смях зад гърба си.
- Госпожици Соун и...Потър!!!-чу се ироничен мъжки глас-Няма нужда да се криете.
В този момент задуха силен вятър който бързо смъкна мантията в краката на двете момичета.
- Не съм ви уплашил нали ? -момичетата се обърнаха и видяха среден на ръст мъж,на възраст около 25-30 години.
- Майк Фридерсън - каза уплашено Рейчъл...
- Явно вече няма нужда да се представям.Но да не губим време в празни приказки...Да преминем към същественото - каза Фридерсън и погледна зловещо момичетата от което те притръпнаха...
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 8:46 pm

-Наистина не съм очаквал,че ще дойдете.Добре де,очаквах го...
славите се като вироглави,но... толкова наивни...Потър... баща ти не те
ли е научил на нищо? - засмя се презрително мъжат.
Двете момичета бяха изгубили гласа си за да отговорят.Стояха и мълчаха очакващи зеленият лъч светлина...
-Е,каква приятна вечер...жалко,че ще ви е последна- ухили се мъжа. - И
все пак... преди да...се оттърва от вас веднъж завинаги.Има ли нещо
което искате да ми кажете или да попитате? - усмихна се мазно мъжът. -
Все пак съм човек с обноски.
-Д-д-аа... - заекна Бела.
-Оу,Соун... слушам те.
-З-защо искате да ни убиете?Нищо не сме направили...нищо,което да те провокира.
-Да искам да убивам ми е в кръвта,особенно нахални грифиндорки където
се бутат там където не им е работата. - каза презрително мъжът. - Като
Лили Евънс например. - усмихна се той срещу Рейчъл,а момичето присви
очи,но не смееше да каже нищо,защото това навярно щеше да провокира
мъжа. - Все пак причината поради която искам да ви убия е..
Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 9:37 pm

- Защото такива са желанията на моя господар....
- Волдемор ? - незнаейно как думите излязоха от устата на Рейчъл,веднага щом го каза момичето прикри лицето си с ръка и остана вцепенена от страх.
- Правилно...Колко сте проницателна г-це Потър...Все пак всички знаем какви са били отношенията му с баща ви и обещанието че ще си отмъсти....
Рейчъл пое дълбоко въздъх и затаи дъх.Бела стоеше и гледаше стъписана местейки погледа си ту върху последователя на черния лорд ту върху приятелката си.
- ДОбре - каза Рейчъл и отстъпи напред - Щом е заради отмъщението...Вземи вземи мен...Остави останалите намира...Убий мен - момичето пусна ръката на приятелката си и пристъпи една крачка напред.
- Рейчъл -каза стреснато Бела
- Съжелявам че ще трябва да те разочаровам Потър...Но Соун е твоя приятелка...И аз нямам отговор защо не само ти...Но такиваса заповедите на господаря....А аз ще се радвам да убия и двете ви.-засмя се Майк - Сега не трябва да губим повече време,последни думи ?
- Аз имам - каза Рейчъл.Въпреки че нямаше напредстава какво прави момичето извика - Бягай Бела....
Двете момичета се затичаха всяка в различна посока опитвайкс е да спечелят малко време.Знаеха че няма как да се измъкнат невредими,бяха сами и единствените магии които знаеха бяха за променяне на цвета и още няколко непотребни в този случай.Момичетата тичаха,но Фридерсън беше прекалено бърз...Сълзите се стичаха по лицата на Бела и Рейчъл,които се молеха да стигнат края на гората.Момичетата бяха объркани,искаше им се Едуард и Дийн да бяха с тях.Така може би щяха да се чувстват по-малко изплашени,или пък не...Искаше им се всичко да е един кошмар и да се събудят в леглата си.Момичтата тичаха вече заедно,но или се въртяха в кръг или навлизаха все по-навътре.Изведнъж Бела се спъна и падна.
- Бела -изпищя стресирано Рейчъл
- Върви - извика СОун
- Не,няма да тя оставя.... - каза Потър
- Бягай.... - повтори настоятелно Бела
Рейчъл 'и помогна да се изправи и точно когато бяха готови да продължат Майк беше застанал на пътя им хилещ се зловещо...
- Заболя ли ви ? Това е нищо....Не мърдайте,ще улесните всички...-магьосникът насочи пръчката си и точно когато щеше да каже заклинанието...
Дийн и Едуард се нахвърлиха върху него,а Нейтън изкопчи пръчката от ръцете му...
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 9:48 pm

-Бягайте, той е последовател на Волдемор -извика Бела
Едуард и Дийн го събориха на земята, след което помогнаха на двете момичета да се изправят. Майк се просега и измъкна пръчката на Едуард от джоба му.
-Ескпелиармус! -извика той, като насочи пръчката към Нейтън.
Първокурсникът излетя няколко метра назад, а пръчката на Майк изхвърча от ръката му. За щастие неговата пръчка беше в джоба.
-Авада... -провикна се той, но Дийн скочи на гърба му, като прикри очите му с ръцете си.
Едуард помогна на Нейтън да се изправи и след малко петимата бягаха през гората...Нейтън усети как от челото му се стича кръв. За малко да умре...но сънят му не се беше сбъднал...
Върнете се в началото Go down
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 9:56 pm

все още не беше късно обаче това да се случи,нямаше време да се радват.
Дийн бръкна в очите на смъртожадния и го пусна,хвана Бела за ръката,а
Едуард дръпна Рейчъл и заедно с Нейтън се затичаха из гората колкото им
държат краката.Бягаха за живота си.Знаеха,че нямат шанс срещу
него,знаехе,че ако стигнат в училището щяха да са в
безопасност.Знаеха,че той беше сам.
Бела се спъна,отново.Опита се да се изправи,но цялата се тресеше от
стреса,Дийн й помогна и двамата се затичаха след другите.
Накрая се спряха зад едно дърво да си поемат въздух,нямаха идея колко
дълбоко в забранената гора са,всички сякаш бяха забравили как се говори
и буци бяха заседнали в гърлата им.Седяха уплашени,сгушени един в
друг,когато се чуха стъпки наблизо,някой тичаше.Децата извадиха
пръчките...
Върнете се в началото Go down
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 10:47 pm

... но точно тогава гората беше пронизана от оглушителен,писклив смях!След това отново се чуха стъпки.Марк проговори:
-О,Клара,скъпа .. каква приятна изненада!-децата се спогледаха,продължаваха да дишат учестено-За какво си тук?
-Майк Фридерсън!-възкликна тихо женски глас,който Бела и Рейчъл веднага разпознаха-беше Самърсон.
-Само да ти кажа,че малките ти .. грифиндорчета се шлаят някъде из гората,на разходка бяха тръгнали .. тамън щях да ги върна!-изкска се отново мъжът и заби поглед в изцапаното лице на учителката.
-За какво мислиш,че съм дошла тук?Да ти гледам грозната мутра ли?-подвикна строго Самърсон
-О,ама как забравих!Те са толкова беззащитни,че не могат без скъпата им учителка!Междодругото още ли носиш цветя на гроба на Дъмби?Албус де,нали сега брат му се качи на 'трона'?
-Не ти позволявам .. ДА ГОВОРИШ ТАКА!-кресна Клара и вика и се разнесе из цялата гора.
Бела,Рейчъл,Дийн,Едуард и Нейтън наблюдаваха случващото се,скрити зад едно дърво,едвам дишащи!
-Охх,още ли го уважавас този?Можеше ти да бъдеш директорка,а сега .. брата на Дъмби .. Тц,тц,каъв избор само!-рече проницателно смъртожадният и прокара пръчката между студените си пръсти.Самърсон не каза нищо .. продължаваше да гледа Майк.Най-накрая извика:
-ОПУГНО!-няколко корноулски феички които си летяха съвсем спокойно,сега се устремиха към тялото на смъртожадният,който направи изкривена усмивка,но не можа да спре нападателите.Феичките го хапеха навсякъде,а той викаше ..
-КЛАРААААА!КЪЛНА СЕ ЩЕ СИ ПЛАТИШ!!
Професор Самърсон не обърна внимание на виковете,тя тръгна да тича към мястото на което се бяха скрили момичетата и момчетата.Не бяха далеч,затова не и отне много време да стигне при тях!
-Бягайте след мен!-пошушна им тя,всички кимнаха и тръгнаха да бягат все по-навътре ..
Майк също тичаше след тях,магията с беше развалила .. Стъпките ставаха все по-силни,настигаше ги!
-Самърсооонн,хайде покажи се с твойта малка 'чета'!Хайде подяволите,няма смисъл да си играем-искам възмездие!
Учителката и децата се бяха спряли точно пред входа на някаква пещера.Самърсон гледаше съсредоточено нанякъде!Рейчъл я гледаше разтревожено,Бела и Дийн се държаха за ръка,а Едуард и Нейтън бяха насочили пръчките си на там,на където гледаше учителката!
Чу се "пук".Някой се беше магипортирал!Да,беше така ... не след дълго се чуха още два непознати гласа!
-Примамил си ги значи?-попита острият и същевременно писклив женски глас
-О,да .. виж ги какви са наивни!Само дето Самърсон,обърка плановете!
-И тя ли е тук?-попита и третият глас
-Да,нали я знаеш .. винаги спасява.Сигурно Абърфорт я е пратил!

Сега Клара извъртя глава към децата,които присвиха очи,готови да чуят поредната доза караница.
-Довел е помощ.Това са Джефри и Офелия Клоутс.Брат и сестра са!Излизам напред,трябва да я убия тази .. КУЧКААА!-Самърсон изкрещя толкова силно тези думи,че чак птиците кацнали спокойно по изгорелите клони на дърветата,мигновенно отлетяха.
-Нее!-извика Бела и се опита да спре учителката,но тя само кимна решително и започна да запристъпва напред.
-О,Кларааа!-извика Офелия,сякаш щастлива от появата 'и.
-Аз не се радвам особенно,че те виждам,Клоутс!
-Годинките вече ти личат,а Кларита?-ухили се и Джефри.
-Обаче си е същата мръсница!-закикоти се и другият мъж-Е,предай ни ги или .. ще умреш!
-Хмм,аз пък си мислех,някой друг да умре тази вечер!-усмихна се Самърсон
-Не ни се пречкай!
-И защо да не?
-Просто ги дай и ще останеш жива!
-Не смятам,че ще го направя!
-АВАДА ... -писна Офелия,но точно тогава Едуард извика още по-силно:
-КРУЦИООО!-магията сякаш изпепели тази на жената и тя се свлече на земята запревиваща се от болки.Джефри веднага падна на колене до нея,шептейки нещо.
-Едуард,махни се!-пошушна учителката
-НЕ!Ще се бия с вас!Няма да позволя да ви се случи нищо,както и на никой от приятелите ми!
-Ето го,поредният 'смелчага'-ревна Майк и насочи пръчката си към момчето,готов за поредното заклинание,но точно тогава .....
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 7:45 am

-Експелиармус! -извика Нейтън, като насочи пръчката си към нападателя, който излетя на няколко метра, а пръчкаха му изхвърча от ръката му.
-КРУЦИО -повтори Едуард, като насочи пръчката си към Офелия, която започна да се извива от болка.
-Не, Едуард спри...-извика Бела, като погледна към Нейтън...
Върнете се в началото Go down
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeСря Дек 17, 2008 6:44 pm

- Защо ? - погледна учудено Дигъри
- Успя единия път,но може този да не успееш.Все пак само сме чували не сме практикували такива маги - каза Бела
- Но....
- Деца - скрийте се... - каза Самърсон...
- Но искаме да помогнем - каза Дийн
- Да,но Нетън.....-каза Рейчъл
- Той преживява всичко...Това го убива -извика Бела
- По дяволите - каза Едуард
- Как да помогнем/-попита Дийн
- Пазете момичетата и себе си.Погрижете се за Нейтън.Ще ви предпазя по-трудно като се опивате да се правите на герой
- Калко е съвестна нашата Клара - засмя се Майк - За малко да ме трогнеш..
- Млъквай неудачнико - извика професора
- Клара бъди по мила - каза иронично мъжа...
- Изчезвай Майк!Или ще....
- Или ще ... ? Какво Клара ? Ще ме убиеш ли ? Аз съм вече мъртъв забрави ли ? -изсмя се магьосникът саркастично и точно в този момент...
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Spunk
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Spunk


Female
Брой мнения : 499
Age : 29
Местожителство : Forks (:
Registration date : 17.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 6:29 pm

-АВАДА КЕДАВРА! - вресна Орфелия и запрати поклятието по Самърсон която успя даго избегне на косъм.
-Не,Орфелия,не още. - каза студено Майк. - А и без това не сме дошли за
нея,забрави ли? - засмя се студено мъжът и погледна с ехидна усмивка
към Бела и Рейчъл които седяха заедно с Едуард,Дийн и Нейтън с извадени
магически пръчки. - Та Клара, -продъжли Майк - няма смисъл да се
съпротивляваш,но по-добре предай Изабела и Потър доброволно и се
прибери с останалите трима.В противен случай ще трябва...
-Никога.- отсече професора. - Не съм способна на такова безочлие за разлика от теб Майк!
-Ха,той и Дъмби не остава по-назад от мен,нали?Албус винаги е бил.... - следващите думи бяха заглушени от:
-МЛЪКВАЙ!
-....хубаво,че вече не е сред нас.
Нервите на самърсон не издържаха,тя вдигна пръчка,но в следващата
секунда застана като вцепенена и започна да се оглежда
наоколо,останалите трима направиха същото.
Бела се зачуди какво става докато не усети студ и не се почувства така сякаш цялото щастие от света си е отишло...
-Диментори. - прошепна Дийн в ухото й.
Върнете се в началото Go down
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 6:53 pm

Самърсон присви леко очи,за да види от къде точно ще изникнат,но така и не разбра.Чувстваше само студ и .. болка.
-Аа,ето ги и нашите приятели,Офелия!-изкикоти се брат и погледна към Майк,който също се оглеждаше.Явно това не беше вписано в плана!
-Кой ги е довел?-изсъска мъжът и впи очи в едно малко животно,което подскачаше насам-натам.
-Определено не съм аз!-иронично каза Клара,която сега беше свалила магичексата си пръчка.Обърна се и попита-Кой от вас знае заклинанието?
-За дименторите ли .. как да ги отблъскваме?-ппита Дийн.
-Да!Сигурно са много .. ще ни трябват доста хора,за да ги отблъснем!-кимна препряно учителката.
-Ей,вие там .. какво си шушукате?-подвикна жената и отново вдигна пръчката си,която сега светеше.
Никой обаче не обърна внимание на думите и.Дименторите приближаваха все повече и повече,студа не се понасяше.Съвсем скоро се видяха ясните им очертания.Толкова зловещи,както бяха описвани във всички книги!Сложили черните си качулки,с костеливите си ръце те се приближаваха .. Скоро смъртожадите,професорката и учениците бяха заобградени от всякъде.
-По дяволите!-извикна Майк
-Спокойно,те са тук .. това може да е само в наша полза!
-А от къде знаеш,че няма да нападнат и нас!?
Думите им бяха заглушени от силния вик на Самърсон:
-ЕКСПЕКТО ПАТРОНУМ!-от пръчката и излезе красиво,стройно животно,обляно в бяла светлина,която се разпростираше навсякъде.Доста от дименторите отстъпиха назад,някои дори изчезнаха.Грациозното животно продължаваше да подскача и да разпръсква ослепително бяла светлина ..
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
krischeto_radcliffe
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
krischeto_radcliffe


Female
Брой мнения : 569
Age : 33
Местожителство : Somewhere...
Registration date : 13.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 8:04 pm

Но за жалост това отблъсна дименторите временно.Създанията отново наобиколиха Самърсон и останалите.
- Хайде Клара,предай ни момичетата.Знаеш че нямаш избор.-изсъска Майк
- Никога - изкрещя ядосано учителката въпреки че в гласа 'и се четеше и тревога.
- Ще ги убием Клара.По един или друг начин.не може винаги да си до тях да ги спасяваш.Ако не сега то след дни,седмици,дори и години.ТЕ ЩЕ УМРАТ!!!
- Не ме предизвиквай,защото...-започна Самърсон
- Безсилна си Клара...Дименторите са на наша страна - изсъска мъжът. - Какво ще направи ? Ще се пребориш с всички ли ? Стига дори Хари не би успял. А като стана въпрос за него,не мислиш ли че е време да се предадеш и да ни оставиш да свършим започнатото.
- Ако и косъм падна от главата на някой от тях....
Орфелия се промъкна и хвана Рейчъл за косата...
- Пусни я !!! - извика Едуард
- Професоре ?! - извика разтревожена Бела
- Остави я Орфелия - изкрещя учителката.
- Защо ?! - изкиска се жената - Взех си я честно...
- Авада...-каза Нейтън,но Самърсон го прексъна.
- Недей,може да навредиш на Рейчъл,не е позволено да ги използвате.
- Е,какво ще направиш Клара - изсмя се отново Орфелия...
- Не я докосвай....-изсъска Бела...
- Помощ-крещеше Рейчъл когато Орфелия дръпна косата и назад и я заби в едно от дърветата.
- Пусни я.... - изкрещяха в един глас Ед и останлите.
- Добре...Ще и намеря заместник - каза Орфелия и блъсна силно Потър на земята.
- Добре ли си ? -попита Дийн и и помогна да стане.
- Рейчъл...-започна Едуард.Момичето само поклати глава уплашено.
- Ааааааа - изпищя Бела
- Бела - извикаха стресирани Самърсон,Рейчъл и Дийн.
- Професорте трябва да направим нещо - каза Нейтън.
- Казах ти че ще намеря заместник на Потър,нали ? -каза дяволито Майк. - Спокойно Орфелия ще с епогрижи.
- Товае краят ти -изкрещя учителката ....
- Давай....Направи го... - каза Майк - Но едва ли ще имаш успех с тях - магьосникът посочи дименторите. - Забрави ли че са тук ? -изхили се той.
В суматохата и страха да не се случи нещо на Рейчъл или Бела,Клара бе забравила за другата дебнеща опасност...
- Ще я пусна - каза Орфелия - Те ще се погрижат...
- Да не си посмяла....-извика Самърсон.
Точно тогава Рейчъл усети че вниманието на Орфелия е отвлечено.Момичето грабна пръчката на Едуард от ръката му,тъй като беше изтървала нейната,приближи се леко до нея и Бела и извика:
- Експелиармус!!! - всички погледнаха уплашено към Потър и Соун.
- Ще си платиш - Майк като видя как съучастничката му се преви от болка.
- Мъртва си Потър - изсъска Орфелия вдигаща пръчката си от земята. - ТИ и приятелката ти отивате в отвъдното.Дименторите ще се погрижат за останалите...-мегьосницата насочи пръчката си срещу двете момичета които се държаха за ръка....
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 8:29 pm

-АВАДА КЕДАВРА!-извика някой.Блесна зелена светлина и магията оцели брата на Офелия.Усмивката му се 'смъкна' и той се струполи на земята.
-НЕЕЕЕЕ!-извика сестра му и пусна пръчката на земята,след което отиде до него,наведе глава и започна да плаче неутешимо-КОЙ НАПРАВИ ТОВААА???КОЙЙ?-развика се тя,но думите и бяха заглушени от поредната извисила се магия.
-ЕКСПЕКТО ПАТРОНУМ!-този път от пръчката излезе огромно по рзмери животно.Студа започна да си отива .. Животното продължаваше да обикаля,а дименторите бавно се оттегляха.Скоро отново бяа останали само Самърсон,Нейтън,Дийн,Едуард,Бела,Рейчъл,Офелия и Майк .. Оглеждаха се на всички възможни посоки,търсейки извършителя на всичко това.
-Абърфорт!-прошепна удивено Самърсон и се завтече към него.
-Добър вечер!-поклони се леко мъжът и пристъпи напред.
-АХ ТИ КУЧИ СИН .. КАК СМЕЕШ ДА УБИВАШ БРАТ МИИ???ЩЕ СИ ПЛАТИШШШ!!-продължаваше да крещи Офелия,тичайки към него с блеснали в тъмнината очи.Сълзите продължаваха да се стичат по лицето и.
-Абърфорт ти ли го уби?-попита невярващо Самърсон
-Не-заяви спокойно мъжът-Това си нямам на идея кой го направи.Признавам,аз прогоних дименторите,но кой уби милият ни Джефри .. това остава загадка!
-КАК СМЕЕШ??СЪЩИЯТ КАТО БРАТ СИ .. ТЪПАНАААААААР!-провикна се Офелия още по-силно.
-Нека успокоим страстите и .. скъпа ми Клара...
-Ооо,я не я ухажвай тук!-присмя се Майк
-Мисля,че трябва да си трогната от думите на Майк-засмя се професора и продължи-Та така .. събрали сме се тук,за да убием някой ли?
-ВЕЧЕ ГО НАПРАВИХААА!БРАТ МИ Е МЪРТЪВ,ГЛУПАКО!!-жената тресеше тялото на брат си и продължаваше да плаче.
-Клара не мислиш ли,че е време да се махаме от тук?-зададе поредният си въпрос Дъмбълдор и за първи път погледна и децата,които седяха като онемели.
-НИКЪДЕ НЯМА ДА ХОДИТЕЕЕЕЕЕ!-скочи на крака смъртожадната и започна да запраща заклинания наляво и надясно ..
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Нейтън Скот
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Ученик от Рейвънклоу-1 курс
Нейтън Скот


Male
Брой мнения : 495
Age : 30
Registration date : 01.12.2008

Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitimeПет Дек 19, 2008 8:39 pm

Нейтън се наклони, когато Офелия изпрати към него поредното непростимо проклятие. Момчето усещаше страх, но го успокояваше мисълта, че с тях бяха директора, и проф.Самърсно.
-Ще си платите глупаци! -виеше Офелия -А ти...ти...и ти....ще отмъстя за смърта на брат си...(сочеше тя към Бела и Рейчъл)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Забранената гора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Забранената гора   Забранената гора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Забранената гора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: Дворът на замъка :: Забранената гора-
Идете на: