Harry Potter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter World

Virtual magic world.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Оплаквания от форума

Go down 
+14
smily_hermione
pussycat doll
suzka
Klerian_diamond
psycho
Лимора Евънс
luna_lovegood
ginny
Симс
LOve IS liFE
Нейтън Скот
krischeto_radcliffe
Spunk
Bella
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Bella
Admin
Bella


Female
Брой мнения : 371
Age : 29
Местожителство : In a forest x33
Име : Тити
Registration date : 02.11.2008

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 28, 2009 10:26 pm

Ама вие сериозно ме ядосахте!!!! (:
Кой клас сте?Аз съм 7ми,предстои ми кандидатстване!Ходя 4 пъти в седмицата на уроци по БГ и математика,за да съм добре подгитвена и да мога да вляза в някое хубаво училище!Имате ли си на идея по колко тестове имам да решавам???Мислите ли,че този форум ще ми помогне някак си с това???Е,аз не мисля.Съжалявам много,но като не ви оттърва се махнете!!!
Да,влизам,само за да видя дали нещата са западнали още повече.Да,знам,че не отделям време на форума,но той е едва на последно място в живота ми,в момента.Така че ще ме извините обаче аз нямам време да се занимавам с форуми.
Пръчката,та пръчката.Хубаво,сега ще ти кажа за коя си,дано деня ти стане по-хубв като разбереш (:
Освен това .. часовете ще започна когато аз реша.Представете си,че форума е нов и учебната година не е започнала.
На първокурсниците ще им предстои изпити,за преминаване във втори курс.Да се надяваме,че през пролетната ваканция ще намеря време.В краен случай,форумът ще бъде затворен! Оплаквания от форума - Page 2 380952
Върнете се в началото Go down
http://hp-fans.dir.bg
Klerian_diamond
Ученик от Грифиндор-1 курс
Ученик от Грифиндор-1 курс
Klerian_diamond


Female
Брой мнения : 80
Registration date : 13.11.2008

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 06, 2009 6:42 pm

Тити, успокой се. Имам предложение, но само не се тревожи толкова.
Върнете се в началото Go down
suzka

suzka


Female
Брой мнения : 36
Age : 27
Местожителство : България/Средец
Registration date : 11.05.2009

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 30, 2009 8:10 pm

Лично аз не се валнувам вече чак толкова защото скоро ще сме в ваканция и админката ще е свободна такаче няма за кво да се тревожим.
Върнете се в началото Go down
pussycat doll

pussycat doll


Female
Брой мнения : 21
Age : 29
Местожителство : България
Registration date : 21.05.2009

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 8:20 pm

офффф я стига и на мен ми е гаднно че админката не ме е разпределила че не ми е одобрила героя нито че ми е казала за пръчката ама нищо не казвам!!!! И АЗ СЪМ АДМИНКА НА САИТ И ЗНАМ КАКВО Е ДА НЯМАШ ВРЕМЕ ДА СЕДНЕШ И ДА СИ ВЛЕЗЕШ В САИТА!!!!! мн. моля не се оплакваите момичето има изпити ако не Ви се чака и имате свободно време станете вие админи и вижте какво е.След това едва ли ще говорите така!!!!!! Cool Wink Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.jivotno.com/jojityyy
smily_hermione

smily_hermione


Female
Брой мнения : 28
Age : 28
Местожителство : somevere inside you
Registration date : 13.03.2009

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 8:46 pm

За какво се оплакват някои хора! Аз сън 5-ти клас и не съм сядала на компа от сигурно месец! След няма и месец и сме ваканция Very Happy тогава всички ще мойем да влизаме! А като стана въпрос как мога да си направя форум ,защото много искам?


Bella: Това съвсем,съвсем не е мястото да питаш такива неща.
Върнете се в началото Go down
Jeffry Bold

Jeffry Bold


Male
Брой мнения : 20
Age : 30
Местожителство : California
Registration date : 26.06.2009

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 9:15 pm

Може ли да знам кога ще бъдат одобрени новите герои и всичко останало.С голямо нетърпение очаквам новата учебна година (кога започва тя), и Bella сайта е чудесен ..!
Върнете се в началото Go down
Ronald98

Ronald98


Брой мнения : 5
Registration date : 27.11.2009

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 01, 2009 1:59 pm

сайта е супер но от както съм се регнал единствения който е онлайн съм аз а и кога започва новата учебна година
Върнете се в началото Go down
suzka

suzka


Female
Брой мнения : 36
Age : 27
Местожителство : България/Средец
Registration date : 11.05.2009

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 12:10 am

Абе хора не рабрахте ли че вече сайта е ЗАТВОРЕН.Никой не пише в него просто опустя.
Върнете се в началото Go down
siricki




Брой мнения : 3
Registration date : 15.03.2010

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 15, 2010 4:40 pm

да верно иначе като гледам е готин жалко Оплаквания от форума - Page 2 9347
Върнете се в началото Go down
Alice Wilson

Alice Wilson


Female
Брой мнения : 9
Registration date : 05.07.2010

Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 6:49 pm

Аз си бях направила регистрация във форума преди доста време.... и не бях влизала сега си влязох и видях,че все още не съм разпределена в дом и не съм одобрена като герой много бих искала да бъда,защото мисля,че ще бъде забавно!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оплаквания от форума - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от форума   Оплаквания от форума - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оплаквания от форума
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Правила на форума
» Мнения за форума?
» Препоръки към форума
» Номинации на форума
» От къде разбрахте за форума?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter World :: За форума :: Мнения,оплаквания,препоръки-
Идете на: